Final Fantasy VII - Advent Children
  • vg
    #163
    "nyomi szobamban amiben olyan szamitogep van amit te ket ev alatt nem kaparnal ossze.. arrol nem beszelve hogy palmafakat latok az ablakombol es nem szaros tolgyfakat! a fenykepekrol pedig annyit, hogy less meg a fotozz.hu-n te kis nyominger.. atlag 4.5 felett.. szerintem egyaltalan nem rossz a fotozz.hu-n ahol mindenki fikazza a masikat...
    van meg kerdeset okostoni?

    ja amugy nem lefikaztam a rendezot, csupany annyit mondtam hogy ha en lettem volna a rendezo akkor 3 oras lenne a film es rendes bemutatkozas mindenkirol meg erzelmek!
    Ja meg Tryst haversrac is kinevetett hogy abbol valami agyatlan eksun film lett... uzenem neki hogy ez a film maga az "agyatlan" eksun... persze az agyatlan nem igaz csakhat olyan jol hangzik..viszont ebben a filmben valoban szinte semmi mas nincs csak akcio... ami latvanyos meg zsir meg minden... de nekem keves.."

    Itt te vagy az aki okoskodik, nem én! Kicsit gondokozzál már, mielőtt ilyen iszonyatos baromságokat írsz! Saját magad járatod le...

    Szeretettel várjuk a TE három órás CG filmed, mivel az anyagiak, a technika és a tudás is a birtokodban van!