297
Final Fantasy VII - Advent Children
  • Sné Zsuzsa
    #177
    Szia Csocso! Te is fotózol? Elküldenéd priviben, hogy hol találom meg a képeidet? Érdekelnének nagyon!! Én is imádok fotózni! :) Bye!
  • Bucser
    #176
    NA megnéztem én is a Last Ordert: Szerintem eléggé egyértelmű... újra el kéne kezdenem a game-t csak már nincs meg:( Valakinek megvan a cd-s verzió??? és valahova el tudna juttatni?:D

    HA igen akkor Privat nekem pls:)
  • Sadun Tryst
    #175
    és vajon mennyi lehet az ára?
    200k-t nem akarod fizetni 1 telefonért...
  • Bucser
    #174
    tetszik:) szerintem belevágom majd a zenét én is:)
  • Gábor
    #173
    Ahogy olvasgattam a topicot, amit lejjebb linkeltem, egyelőre csak japan-only a termék, de ebayen hozzá lehet jutni.
  • Sadun Tryst
    #172
    hol lehet ilyet szerezni?! kellnekemis!
    (nem csak azért mert FF, hanem mert tényleg faszájosan néz ki)
  • Gábor
    #171
    Na, ITT a termék ismertetője!
  • Gábor
    #170
    Asszem megvan a teló! :)

    Egy fórum a témáról
  • Bucser
    #169
    "nyomi szobamban amiben olyan szamitogep van amit te ket ev alatt nem kaparnal ossze.. arrol nem beszelve hogy palmafakat latok az ablakombol es nem szaros tolgyfakat! a fenykepekrol pedig annyit, hogy less meg a fotozz.hu-n te kis nyominger.. atlag 4.5 felett.. szerintem egyaltalan nem rossz a fotozz.hu-n ahol mindenki fikazza a masikat...
    van meg kerdeset okostoni?"

    Bocs CSOCSO nekem soha nem volt veled bajom.... de kicsit túlzás volt... A pálmafák ahogy többiek is mondták nem a te érdemed (btw szerintem a számítógped sem bár azt lehet te vásároltad össze) A fotozz.hu munkásságodat nem ismerem mert nem érdekel a fotózás, de egy film rendezése pedig kicsit más mint csinálni egy jó képet... Harmadrészt ebből a sztoriból egy 3 órás rész is annyira kevés lenne, hogy ihaj. Ez a film kimondottan RAJONGÓKNAK KÉSZÜLT!!! HA mindenki háttérsztorijával foglalkozni akarsz ahhoz egy egész sorozat kell. Ez a film a fő sztorivonalat kicsit továbbvitte és elvágta.. úgymond csináltak egy kis hosszabbítást az FF VII világába... Értem hogy te mit akarsz csakhogy 3 óra nem elég semmire egy ilyen világban ami ennyire összefüggő...
  • Bucser
    #168
    és fogadjunk megszerzed rá a gőzelmi dalt csengőhangnak és neked is azt fogják kiabálni a telefonból, hogyb ::

    Ne sírj!!
  • Gábor
    #167
    Aki egyébként rájön, hogy melyik mobilgyártó szponzorálta a filmet, és annak melyik modelljét használják, ossza meg velünk legyen szíves!
    Utálom az ilyesmit, de mégis: a köv mobilom az a modell lesz, ha létezik! :)
  • Gábor
    #166
    Az emlékek összekuszálódása mindenképpen a kísérlet eredménye.
    Cloud az incidens alatt nem depis volt, hanem csak egy sima Shinra katona (direkt nem soldier mondtam), akit Sephiroth osztagába osztottak be.
  • Seth
    #165
    Közben megnéztem még1x a végét, és valóban hülyeséget mondtam. Naszóval addíg oké hogy megszöktek / vagy vki segített nekik ;) /
    Ez akkor 5 évvel a Nibelheim-i incidens után történt.DE
    Még mindíg nem tudom, mi a franc van Cloud-dal, 5 évvel ezelőtt is ilyen depi és tehetetlen volt, aztán "feléledt", kicsinálta Sephiroth-ot, aztán visszaesett az előző állapotába??
    Ja és a legfontosabb kérdés, hogy lett Cloud emléke, az,amit igazából Zack csinált, talán Hojo kisérletének eredménye??
  • Gábor
    #164
    A sérülése után Hojo bácsi látott benne fantáziát, és a tökéletes Sephiroth klónt próbálta létrehozni makó-kezeléssel, csak nehezen viselte szegényke:)
    Annyira nehezen, hogy a Northern Crater-ben, mikor Cloud kicsit kiakad azt mondja Hojonak, hogy egy félresikerült kísérleti alanynak bélyegezte anno.

    Zack Midgar felé cipeli Cloudot, miután kitörtek a Shinra Mansionből, csak ugye menetközben lepuffantják a hülye "mezítlábas" katonák a Turks-ök parancsa ellenére. Cloud meg ebben a kicsit szétesett állapotban elvonszolja magát a Midgar vasútállomásig, ahol aztán később Tiofa rátalál.
  • vg
    #163
    "nyomi szobamban amiben olyan szamitogep van amit te ket ev alatt nem kaparnal ossze.. arrol nem beszelve hogy palmafakat latok az ablakombol es nem szaros tolgyfakat! a fenykepekrol pedig annyit, hogy less meg a fotozz.hu-n te kis nyominger.. atlag 4.5 felett.. szerintem egyaltalan nem rossz a fotozz.hu-n ahol mindenki fikazza a masikat...
    van meg kerdeset okostoni?

    ja amugy nem lefikaztam a rendezot, csupany annyit mondtam hogy ha en lettem volna a rendezo akkor 3 oras lenne a film es rendes bemutatkozas mindenkirol meg erzelmek!
    Ja meg Tryst haversrac is kinevetett hogy abbol valami agyatlan eksun film lett... uzenem neki hogy ez a film maga az "agyatlan" eksun... persze az agyatlan nem igaz csakhat olyan jol hangzik..viszont ebben a filmben valoban szinte semmi mas nincs csak akcio... ami latvanyos meg zsir meg minden... de nekem keves.."

    Itt te vagy az aki okoskodik, nem én! Kicsit gondokozzál már, mielőtt ilyen iszonyatos baromságokat írsz! Saját magad járatod le...

    Szeretettel várjuk a TE három órás CG filmed, mivel az anyagiak, a technika és a tudás is a birtokodban van!
  • Sadun Tryst
    #162
    akkor Cloud - Kadaj - Sepiroth micsoda a filmben? ők képviselik az érzelmeket.
    s mivel a film rajongóknak készült, ezért tűnk a film csak egy akciófilmnek. mert nekem egy igen is tartalmas és érdekes film volt. mert játszottam a játékkal, ismerem minden karakter háttértörténetét, és tudom, h mi-miért történik a filmben, illetve, h mi volt ennek az előzmélye.
    ennyi. én nem nevettelek ki, mert még mindig jófej srácnak tartalak, csak a filmekben való ízlésünk nem mindig egyeik. ennyi. :)

    "nyomi szobamban amiben olyan szamitogep van amit te ket ev alatt nem kaparnal ossze.. arrol nem beszelve hogy palmafakat latok az ablakombol es nem szaros tolgyfakat!"
    ez meg egy kicsit erős volt. (nem mondom, h vg nem vitte túlzásba...)
    a pálmafák biztosan nem a te érdemed, így azzal dicsekedni nincs sok értelme, a számítógépért pedig nemtom mennyit dologztál, így az a Te magánügyed. ;)
    písz.
  • CSOCSO
    #161
    nyomi szobamban amiben olyan szamitogep van amit te ket ev alatt nem kaparnal ossze.. arrol nem beszelve hogy palmafakat latok az ablakombol es nem szaros tolgyfakat! a fenykepekrol pedig annyit, hogy less meg a fotozz.hu-n te kis nyominger.. atlag 4.5 felett.. szerintem egyaltalan nem rossz a fotozz.hu-n ahol mindenki fikazza a masikat...
    van meg kerdeset okostoni?

    ja amugy nem lefikaztam a rendezot, csupany annyit mondtam hogy ha en lettem volna a rendezo akkor 3 oras lenne a film es rendes bemutatkozas mindenkirol meg erzelmek!
    Ja meg Tryst haversrac is kinevetett hogy abbol valami agyatlan eksun film lett... uzenem neki hogy ez a film maga az "agyatlan" eksun... persze az agyatlan nem igaz csakhat olyan jol hangzik..viszont ebben a filmben valoban szinte semmi mas nincs csak akcio... ami latvanyos meg zsir meg minden... de nekem keves..
  • Seth
    #160
    Na megnéztem a Last Ordert, nem egészen világos a dolog. Mi a fene van Cloud-dal, hogy Zack-nek kell cipelnie mindenhova?
    Meg ugye az a vége, hogy Cloud-ot le akarják lőni,de Zack eléugrik. Namost akkor ez a jelenet a Sephiroth-hal való harc előtt van? Meg Hojo azt mondja hogy vigyék Zack-ket a Shinra Mansion pincéjébe (ott van a könyvtár, meg ugye ott találtuk meg Vincentet a koporsójában)
    Mi történt vele tulajdonképpen?
    A játékban volt vmi visszaemlékezés Zack-ről, de már marhára nem emlékszem rá...
  • Sephi
    #159
    Hopp...uraraktam a windowst es mar nem megy.... micsinaltam roszul? Kell neki valami kulonleges kodek?
  • Kandurex
    #158


    :))
  • Sné Zsuzsa
    #157
    Asszem eggyel fentebb kellett volna :D
  • vg
    #156
    "ha en lehettem volna a director hidd el jobb lenne a film!!!
    magam ele teritettem volna a sztorit.. osszefogtam volna par embert es csinaltattam volna egy majdnem 3 oras filmet de akkor abban legyen ertelmes bevezetes meg minden...nahde mindegy..."

    Nevetséges vagy. Ülsz a kis nyomi szobádban, a gyagyi géped elött, és lekifkázol neves rendezőket, mikor te még egy labdát sem tudnál normálisan lefényképezni.
  • Prof William
    #155
    Természetesen sorozat. :)
  • Prof William
    #154
    Az FF8 eredeti történetét követve a Anime vagy CG- hatalmas lenne! De inkább anime...

    Reméllem ezután kedve lessz a Squarenek újabb anime/cg filmeket gyártani.
  • CSOCSO
    #153
    hidd el en ezt megertem!es sajnalom, hogy engem nem tud megfogni az RPG>. egyszeruen nem tudok vele jatszani.. nem ragad magaval...az igazsag, hogy alig probaltam az ilyen jatekokat de amit probaltam se birtam sokaig tolni mert meguntam
  • Bucser
    #152
    Az igazság az, hogy Az FFVII A.C egy nagyon népszerű Franchise-ból készült (eredetileg ugye csak japánban akarták kiadni) Brutálisan jól sikerült de igen olyan mintha egy népszerű sorozatból filmet akartak volna csinálni. Mert azt tettték. Hiszen a Játék maga olyan hosszú volt mint egy jó 300 részes anime-t végijátszani... na most azért gondolj bele.. 300 részből minden jellemzőt átvenni normálisan valamennyire érthető story-t adni neki és az EREDETI-től nem elszakadva megcsinálni valamit... Amire CSOCSO te hivatkoztál az kicsit olyan mintha az X The Movie szar lenne mert semmit nem tudsz meg a mellékszereplőkről holott ez így van rendjén hisz minden kiderül a sorozatból. Itt is minden háttérinfo kiderül a játékból. Ha többet akarsz tudni a magával ragadó világról akkor játsz végig nem hinném, hogy megbánod.. Ha meg nem akarsz megtudni többet akkor nem neked készült a film. ilyen egyszerű... hidd el a világon azért összesítve PC-n és PS-en többtízmilliónyian játszották végig a game-t és azoknak minden perce öröm ennek a filmnek hisz a gyökereihez képest egész jó storyja van a timed turn rendszer megfilmesítése egész jól megjelent és ugrálnak mint a dragonballban.. dehát ebben a filmben Ű(játékban) nem is józsik a szomszédból a főhős hanem egy HŐS nagybetűvel speciális erőkkel...
  • CSOCSO
    #151
    akkor most en is elnezem neked eme baromsagodat:

    "akkor feltételezésem szerint egy agyatlan eksün film lett volna."

    el se hiszem hogy mondhatsz ilyet.. mert ha meg csak siman aszondod hogy szar film lett volna akkor oke.. de miert agyatlan ekson???
    lehet fele ennyi ekson nem lenne a filmben ha en lettem volna a direktor.. es inkabb az erzelmekre mennek ra!!!! egyik kedvenc videom az FF8 Eyes on me.. kell ennel tobbet mondanom???
  • Sadun Tryst
    #150
    te mondtad. a bahamut matéria lény. tehát "élő". és ami "él", azt el lehet pusztítani. a többi pedig a személyes véleményed, így abba nem kötök bele :P
  • Sadun Tryst
    #149
    "ha en lehettem volna a director hidd el jobb lenne a film!!!"
    ezt most az 1x elnézem. mármint az, h ilyen magasra kvalifikálod magad. ha te lettél volna a rendező, akkor feltételezésem szerint egy agyatlan eksün film lett volna.
  • CSOCSO
    #148
    ja..ize.. igazabol nem szeretem a repkedek es harcolok stilust mert tiszta dragon ball szanalom es attol hanyingertol elkezdve mindent erzek ami szamomra kellemetlen.. de ez valahogy megis elment.. nem hianyzik semmi mas csak egy jo 1 oras bevezeto hogy ki honnan jott meg mit csinalt...
  • CSOCSO
    #147
    nagyjabol lehet erteni.. lehet hogy kb a 90% arol nem tudok a dolgoknak ami meg ezerszer erdekesebbe tenne a dolgot de nem erzem ugy hogy ennek se fule se farka!!!
    szal kapisgalni lehet a dolgokat...csak az a baj hogy nincs eleje az egesznek.. ami van az meg fika!.. a vege pedig tul hepiend:D
  • Sné Zsuzsa
    #146
    Hát...Klodúúúúú...ez ÉLETEM LEG....inkább nem véleményezem itt a végén a készítők, még öngyilkosságot követnek el....hát apám...ez a film BÜNTET!!!! Kezd habzani a szám, mikor eszembe jutnak feletébb jó pillanatai a filmnek....meg kell hagyni volt egy-két olyan rész, amely tetszett, detöbbségében...hát...hogy is mondjm...ide repülök, odarepülök csapkodok ezerrel, közben odateszem főni a kávét...na mind1...nem kell összehasonlítani az Amerikai szépséggel :)..volt egy másik Final Fantasy film...na az tetszett...az nagyon brutál volt...a történet, a zene...ja és a zene...ÚRISTEN!!!! EZEK KÍNOZNI AKARNAK???? Egyáltalán nem illik szinte egyik zene sem a jelenetekhez!!! EGYSZERŰEN BORZASZTÓ A ZENE!!! Nya, hát ennyi...azért ajánlom mindenkinek, hogy nézze meg, mert grafikailag viszont eszméletlen...van benne látványos dolog valóban, csakhogy túl sok....mivel túl sok van, így egyik sem emelődik ki igazán...hülye virágírtók...éljen a greenpeace!
  • CSOCSO
    #145
    ha en lehettem volna a director hidd el jobb lenne a film!!!
    magam ele teritettem volna a sztorit.. osszefogtam volna par embert es csinaltattam volna egy majdnem 3 oras filmet de akkor abban legyen ertelmes bevezetes meg minden...nahde mindegy...
  • Kandurex
    #144
    Ja, hogy van ilyen topik is, akkor ide:

    Final Fantasy: Advent Children

    A kivitelezés és látvány zseniális. De.

    Ennek kurvára semmi köze az eredeti FFVII -hez, ha csak nem azt számoljuk, hogy benne vannak a főszereplői és a történet is azt kaparja...

    SPOILER

    Mi ez a baromkodás Bahamuttal? Egy materia lény nem lehet csak úgy elpusztítani, Cloud meg csak úgy felvágja BAHAMUT -ot. De még, hogy néz ki az a szerencsétlen sárkány? Pofám leszakad. Hol van a többi nagy menő? Odin, Shiva, stb. stb. ? A Weapons -ok? Egyáltalán mi ez a tömény szánalom?

    ...és legvégül....

    Mi ez az istenverte undormány zene?
  • Seth
    #143
    Kibírod addíg nem? :D
  • Gábor
    #142
    2025....
  • Seth
    #141
    2025 ??? muhhahhaah
  • vg
    #140
    "Ha vki tud olyan oldalról, ahol az EU-s Collector's Editiont elő lehet jegyezni, dobjon meg egy linkkel, ha kérhetném!"

    Itt van valami ilyesmi; http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/detail/-/B000AMJG4Y/qid=1126727493/sr=1-15/ref=sr_1_15/002-0916918-2101626?v=glance&s=dvd

    A baj csak ez vele; This item will be released on December 31, 2025.
  • Gábor
    #139
    Ha vki tud olyan oldalról, ahol az EU-s Collector's Editiont elő lehet jegyezni, dobjon meg egy linkkel, ha kérhetném!
  • Gábor
    #138
    Kétlem,még feliratunk sincs hozzá...