miket irtal dolgozatba ami vicces?
  • Corrupt
    #183
    nyelvtanra 1szer kellett írni 1 életrajzot, én ezt adtam be, 4es lett XD (de csak a külalak miatt)

    Önéletrajz

    1990. április elsején születtem. Szüleim Gipsz Jakab és Kandisz Nóra. Édesapám egyetemi professzor, édesanyám logisztikai menedzser. Három testvérem van. A legkisebb még általános iskolába jár, a többiek középiskolásak.
    Az általános iskolát Osstfyasszonyfán végeztem a Titánium Tamás Általános Iskolában kitűnő eredményekkel. Jelenleg a Nap Pali Buddhista Gimnáziumba járok. Már kiskoromban kitűntem remek betonkeverői képességeimmel. Ha én csináltam a járdát, az sose repedt fel. Jelentkeztem a Kis malterosok táborába. Ekkor döntöttem el, hogy ezzel szeretnék foglalkozni.
    1999-ben első helyen végeztem a Kovács Béla Betonozó Emlékversenyen. A Mekk Elek Nemzetközi Versenyen bejutottam az európai döntőbe. A felvételi vizsgát jelenlegi iskolámba hibátlanul írtam meg. Saját csoportot is kaptam, akiket megtanítottam a betonozás minden rejtélyére. 2005-ben megkaptam a Ka Pál Cement kitüntetést.
    Több nyelvet is beszélek: magyar, cigány, orosz.
    Szabadidőmben sportolok és talicskaversenyeken veszek részt, amiben mindig dobogós helyet érek el.
    Betonozási képességeim alapján arra jutottam, hogy a Malter Mihály Egyetemen szeretném tanulmányaimat folytatni.
    Osstfyasszonyfa, 2008. 11. 03.

    Gipsz Lajos
    Osstfyasszonyfa, Réz utca 13.