ibogldrc.jpg


  • 9csöves9
    #43944
    Fasz se gondolta volna ilyen kezdés után, hogy ebből ez a komédia lesz. A var-ellenesek most kaptak rendesen muníciót. Én teljesen a technika bevezetése mellett vagyok, de ez így ebben a formában egy kész vicc, évek óta sokkal több Mikiegér-Kupán kellett volna tesztelniük.
    Ezzel 2 dolgot érnek el, egyrészt teljesen megzavarják vele a játékosokat, amivel már tönkrebasszák a meccset, másrészt mégjobban hitelét veszti a játékvezetés. Eddig lehetett azzal takarózniuk, hogy gyors a játék, pillanatok alatt kell dönteni, csak egy szögből látja stb. de ha így visszanézegetve is baromságot ítél akkor azzal csak ország-világ előtt bizonyítja, hogy vak, segghülye, csal akármi. Nincs semmi konkrétan meghatározva, hogy ki, honnan, mennyit néz vissza, ki dönti el, hogy egy adott esetet vissza kell nézni vagy sem stb. Visszafújja Lichtsteinert, szándékos ütésért, legyen úgy. Miért nem piros? Befújja a 11-est, látja, hogy nem kéz, de azért meghagyja az ítéletet. Közben az Atalanta szépítés előtti szabadrúgást nem nézik vissza, vagy azt, hogy éppen, hogy takarítják el Higuaint a 16-oson belül. Idén viszonylag sok meccset elkaptam a Serie A-ban, össze-vissza alkalmazzák a videót, csak az Internél háromszor láttam olyat ami megért volna egy visszanézést, de eszébe nem jutott senkinek. Biztos nem dobta be a zászlócskát az ellenfél edzője...
    Utoljára szerkesztette: 9csöves9, 2017.10.01. 23:01:39