ibogldrc.jpg


  • 9csöves9
    #43876
    A csapat elutazott az Egyesült Államokba, a Barcával kezdődik majd a hakni, a digi közvetíti hétvégén. Próbálják is minél gyorsabban lezárni a Bernardeschi ügyet, hogy repülhessen a többiek után, állítólag már csak formaságok vannak hátra. (Az Inter közben le is csap Schickre)

    Bonucci kapcsán olvastam egy érdekes okfejtést, még akár lehet is benne valami. Írtam korábban én is itt róla, meg elég sok cikk is napvilágra került, hogy volt neki egy motivátora, Ferrarini, aki sötét pincékben gyepálta stb, hatalmas szerepe volt abban, hogy az első évben botladozó hülyegyerekből a világ egyik védője lett. Durván másfél éve azt mondta a csávó, hogy Bonucci készen van, abbahagyhatják a közös munkát, tökéletes állapotban van mentálisan. (Ekkor volt játékban is a topon). Ezek után jött a kisfia betegsége, amit el nem lehet képzelni milyen érzés lehet, Bonucci maga is elmondta, hogy volt pillanat amikor a visszavonuláson gondolkozott és ezek után jöttek az összetűzések is Allegrivel és a társakkal (?). Úgy látszik, hogy ő egy olyan ember akinek szüksége lett volna valakire ebben az időszakban, hogy felrázza, nyakonbassza stb. mert egyedül nem tudta kezelni a helyzetet és nem tudta teljesen kontrollálni magát. Ez vezethetett ehhez a mostani szituációhoz...