44078

ibogldrc.jpg


  • Lacee86
    #43877
    Teljesen logikus a Bonuccis okfejtésed, szerintem közel is jár az igazsághoz.
  • 9csöves9
    #43876
    A csapat elutazott az Egyesült Államokba, a Barcával kezdődik majd a hakni, a digi közvetíti hétvégén. Próbálják is minél gyorsabban lezárni a Bernardeschi ügyet, hogy repülhessen a többiek után, állítólag már csak formaságok vannak hátra. (Az Inter közben le is csap Schickre)

    Bonucci kapcsán olvastam egy érdekes okfejtést, még akár lehet is benne valami. Írtam korábban én is itt róla, meg elég sok cikk is napvilágra került, hogy volt neki egy motivátora, Ferrarini, aki sötét pincékben gyepálta stb, hatalmas szerepe volt abban, hogy az első évben botladozó hülyegyerekből a világ egyik védője lett. Durván másfél éve azt mondta a csávó, hogy Bonucci készen van, abbahagyhatják a közös munkát, tökéletes állapotban van mentálisan. (Ekkor volt játékban is a topon). Ezek után jött a kisfia betegsége, amit el nem lehet képzelni milyen érzés lehet, Bonucci maga is elmondta, hogy volt pillanat amikor a visszavonuláson gondolkozott és ezek után jöttek az összetűzések is Allegrivel és a társakkal (?). Úgy látszik, hogy ő egy olyan ember akinek szüksége lett volna valakire ebben az időszakban, hogy felrázza, nyakonbassza stb. mert egyedül nem tudta kezelni a helyzetet és nem tudta teljesen kontrollálni magát. Ez vezethetett ehhez a mostani szituációhoz...
  • 9csöves9
    #43875
    Nyilván, ez egy jó döntés a klubtól, csak lesz klub aki leszarja és vagy nagyot húz vele, klasszis lesz, vagy összeesik szerencsétlen a pályán...
  • Lacee86
    #43874
    Na, Szczeszny hivatalos: link
  • Lacee86
    #43873
    Emberileg sajnálom a srácot, de őszintén szólva szerintem jobb így nekünk. Amúgy is irreálisan magas összegbe került volna.
  • 9csöves9
    #43872
    Schick off. Az új orvosik alatt kiderült, hogy szívproblémái vannak, megpróbált a klub egyezkedni a Doriával, hogy legyen inkább kölcsön és opció, hogy folyamatosan monitorozva legyen, ebbe ők nem mentek bele, eladják akkor másnak...

    A lengyel meg De Sciglio megvan.
  • szucsy89
    #43871
    nem hozza be
  • Breki33
    #43870

    Utoljára szerkesztette: Breki33, 2017.07.17. 19:40:08
  • Lacee86
    #43869
    Én még 120-ra feltornásznám, de annyiért már felőlem is mehet.
  • Tibre
    #43868
    tuttosport...
    valóság alapja nem hiszem, hogy sok van, de ha befutna tényleg egy ilyen ajánlat szívbaj nélkül mehetne is.
  • szucsy89
    #43867
    Higanyert most utasitottatok el egy 100 millás Chelsea ajánlatot. Én szó nélkül eladtam volna.
  • Tibre
    #43866
    de úgy látom csak engem zavar, hogy seller csapat maradunk ahelyett, hogy például a higany pénzt fizetés emelésekre költöttük volna, hogy megtartsuk a core playereket.
    Utoljára szerkesztette: Tibre, 2017.07.15. 14:06:09
  • Tibre
    #43865
    sehol nem írtam, hogy szar edző, de nem is az említett 3hoz tartozik. ferdítesz felső fokon. és nem egy játékos ment el, már alves is cuccolt és a másik brazil is máshol játszana. ez sokat elmond az öltözői hangulatról amiért a békaképű is felel. és igen, a vezetésnek nem az a dolga, hogy minden játékosával szemben jó fej legyen. tevezt is egy kurva jó év után hazaengedtük egy zacskó szotyiért. most bonu csinálja a hisztit erre odaadjuk a riválisnak. nem jótékonysági szervezet a juve.
  • Woodpecker
    #43864
    Nehéz lehetett összeszedni ennyi butasagot egy posztba de csak sikerült :D

    Szóval Allegri folyamatos duplazas es ket bl döntő de szar edző, oke...
    Ha szar azert valljunk meg tőle de ha jo meg akkor azert mert ugyis elviszik :DD
    Tehát mert egy játékos nem jön ki az edzővel de a másik 22 igen akkor inkabb valljunk meg az edzőtol, oke...
    Bonucci kerekperec kijelentette h nem szerzodik külföldre csaladi okok miatt, de te rakenyszerited. Majd szamuzned b keretbe ami aztan biztos megoldana barmit is, mondjuk azt a 40 millat meg tovabb nyomna lefele...

  • Lacee86
    #43863
  • Lacee86
    #43862
    Sajnálom Bonut, de ne ő legyen most már a világ legrosszabb embere... Pirlo meg a Milanból jött hozzánk, szép 4 évet eltöltött nálunk, és az értelmesebb Milan szurkolók a mai napig jó szívvel emlékeznek vissza rá mégis. Tegyük már mi is ezt Bonuval, főleg, hogy nem ismerjük a hátteret pontosan, de sejtésünk lehet (család, beteg gyerek stb.).
  • Tibre
    #43861
    én továbbra is allegritől váltam volna meg. nálam nincs lippi, ancelotti, conte szintjén. sztem jövőre amúgy allegritől is megválunk. vagy mert nem jönnek az eredmények, vagy ha jönnek őt is elviszi vmi pénzesebb csapat mert nem fogjuk megfizetni.
    ha meg bonucci továbbra is hisztizik, csinálja a fesztivált nem fogom jófejségből elengedni a milanhoz. menjen a picsába angliába 60+ millióért, ha megvétózza az üzletet akkor meg irány a tarcsi.
  • Trunks
    #43860
    Ez így nagyon szépen hangzik. Mit csinálnál konkrétan Bonuccival? Ha ő belepofázik mindenbe, akkor se törődsz vele, mert "az értékekeket meg kell tartani"? Az is túlzás, hogy kiároljuk a legjobbakat. Az elmúlt pár évben Tevez és Pirlo levezetni ment, Vidalt és Pogbát szerintem jól eladtuk. Minden klub ad el fontos játékosokat, ha megfelelő az ár. Továbbra is várom a választ, hogy Bonuccival ebben a helyzetben szerinted mit kellett volna tenni.
  • Tibre
    #43859
    leírtam mit kéne csinálni. meg kellene tartani az értékeket. sandro is valszeg eligazol. ez így már 3 kulcs játékos tavalyról, és dybala is csak idő kérdése mikor dobbant. azért mi nem a monaco vagyunk, hogy kiáruljuk a legjobbjainkat mert nincs pénz (persze a monaco se egy csóri klub). az új Juve logo is elvileg azért szakított a régi hagyományokkal mert ez itt már egy komoly brand, hát akkor tessék tőkét emelni és megadni azokat a fizetéseket amit már egy óccó kínai milan is kipenget.
  • Gabor77
    #43858
    Higuain bizonyította, hogy nem érte meg a pénzét...BLben eltűnt.
  • Trunks
    #43857
    A gond azzal van, ha Bonucci nem akart külföldre menni (márpedig ez egyértelműnek tűnik a történtek tükrében), akkor nincs kinek másnak eladni, mint a Milannak. Ezzel így duplán kibaszott velünk, mert 1) egy közvetlen riválishoz távozott 2) Angliába el lehetett volna adni 60 milláért legalább, elnézve milyen nevetséges összegek röpködnek arrafelé. Tehát a klub ha rohadt almának vélte a játékost, kényszerpályán mozgott. Különben nyilván nem 42 milláért adjuk el.

    A higuainos dolgot már tárgyalgattuk tavaly. Igen, szerintem is bőven túl drágán vettük, de ha a klub egy igazi klasszis befejező csatárt akart venni (márpedig akárhogy nézzük az előtte nem akadt), akkor kénytelen volt a zsebébe nyúlni, és kifizetni Dugi kivásárlási árát. Mondj egy csatárt, aki 1) legalább olyan jó mint Hugi 2) el is adja a klubja ennyiért 3) el is jön hasonló fizetésért (ami valszeg kevesebb, mint amennyit jelenleg keres) a Juvéhoz. Mert kb. egy maroknyi olyan csatár van, aki vagy jobb, mint Higuain vagy hasonló, de szerintem tavaly egyikre se állt mindhárom feltétel.
  • Gabor77
    #43856
    Ha locker room cancert látták benne a következő szezonra, akkor egyértelmű, menjen banános joe után. Csak tényleg...pont Milanhoz. Még mindig jobb, mintha az Interhez ment volna, de akkor is... Sok sikert neki. Remélhetőleg Ruganit bedobják a sűrűbe, aztán Barzatól meg Chiellinitől eltanul egy, s mást, és tudja majd helyettesíteni.
  • Grove4
    #43855
    Nalam Bonu a viselkedesevel es azzal, hogy a Milanba igazolt, majd rohogve pozolt a BL-serleg elott, lerombolta a szobrat es egy feregge transzdormalodott. Ezek utan semmi jot nem tudok kivanni neki.
  • Gabor77
    #43854
    Pénz beszél. Több mint kétszer annyi fizetést kap.. Kínaiak ha otthon nem költhetnek, költenek az EUba. Egyelőre borzasztóan kezeli a csapat azt, hogy papíron is ott vannak a top csapatok között. Higanyért 90 millió, jófejségből elengedni Alvest... Abból a 90 misiből mi mindent lehetett volna csinálni. Az oké, hogy a kobra nagyon jó kis csapatot hozott össze az elmúlt 6 év alatt, de szerintem most már nem abban a világban élünk, ahol pusztán csapat iránti szeretet többet ér, mint a kétszer vastagabb fizetési csekk. Elment Leo, felkészül Dybala és Sandro...
  • Trunks
    #43853
    Mégis mit kéne itt csinálnia a vezetőségnek szerinted? Nem mondom, hogy én tökéletesen meg vagyok elégedve minden döntéssel, de szerintem egy lapon nem emlegethető Bonucci eladása a patkány Alves ingyen elengedésével (az utóbbi egész egyszerűen nonszensz). Azt meg nem is értem hogy gondolod ha Bonuccinak Allegrivel van baja, akkor küldjük el az edzőt. Aztán ha a következő se tetszik neki, akkor megint szól? Az utána lévőt meg már ő választja ki? Hagyjuk már. Ha valaki ennyire nem tud viselkedni, akkor az a csapategységnek se tesz jót.

    42 millió, 8 millás (!) fizetés Bonuccinak. Vagy marha jó ügynöke van, vagy a kínaiaknak nem számít a pénz. Nem tudom ez nevetségesebb-e vagy hogy állítólag megkapja a csapatkapitányi karszalagot. Az egész teljesen bizarr.
  • limperatore
    #43852
    Az Inter meg nem akarta megvenni, mar egy hete Sabatinivel vacsorazott :D
  • Tibre
    #43851
    mi a faszt csinál a vezetőség de most komolyan? főleg egy ilyen szezon után? pénz van, egyben kéne tartani a csapatot és megerősíteni egy kicsit, hogy végre meglegyen a bl, erre baszd meg kiáruljuk a legjobbjainkat. ha meg allegrivel van sokaknak baja miért nem őt küldjük el? kicsit egyszerűbb lenne mint a fél csapattól megválni. főleg, hogy egy riválishoz potom pénzért adjuk el, ezt komolyan nem hiszem el.
  • Trunks
    #43850
    Szerintem közép-hosszú távon az lenne a legjobb, ha nem jönne senki. Be kell dobni Ruganit a mély vízbe, nem 18 éves újonc a srác. 4 védős rendszerben amúgy is csak két középhátvéd kell, Chiellini/Barzagli+Benatia/Rugani elég lesz. Esetleg lehet hozni valakit mögéjük. Amúgy nem is értem minek írt alá 2021-ig, most meg kitalálja, hogy távozik.

    #43848: bocs, hogy nem szopkodom a faszát. Attól, hogy jó játékos, még nem jó mindenben. Amúgy értem én, hogy nagy az eufória, hogy végre sikerült egy értelmes játékost vennetek, de azért be kell látni, hogy jórészt azért ment hozzátok, mert más opció gyakorlatilag nem volt, csak az Inter.
  • Grove4
    #43849
    Ez még okés is, de negyven millióból a büdös életben nem fogjuk pótolni. Most Marotta megint kapkod, állítólag az Atalantánál kopogtat, hogy kellene vissza Caldara meg Spinazolla, ők persze elhajtották, hogy érvényes szerződésünk van. Megint nagy a fejetlenség a klubnál, egyáltalán nem tetszik.

    És amúgy mi lesz, ha Montellával is összebalhézik? Nyilván ez már a Milan baja, de úgy gondolom, hogy egy értelmes játékosnak ezeken a problémákon túl kell lépnie és megbeszélni. Harminc évesen vettük Barzaglit is, volt még benne bőven 5 jó év.

    By the way: elvileg Schick sem biztos, mert szívritmuszavara van.
  • szucsy89
    #43848
    persze, a végén meg már a serie a legszarabb védője lesz, és még jó is hogy elment :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD viccesek vagytok
  • Trunks
    #43847
    Nem sokat adtam a cardiffi félidei pletykákra, de tényleg történhetett ott valami, az meg látszott már korábban, hogy Bonuccival elszaladt a ló. Játékosként ne pofázzon bele abba, hogy mit csinál az edző, bárkiről is van szó PONT

    A labdával védő létére remekül bánik, a hosszú indításai is nagyon hasznosak, de mint védő soha nem volt a világ legjobbjai között. A szerelésben, helyezkedésben messze elmarad Chiellini és Barzagli mögött, a három védős rendszer azért is működött jól, mert ezek nem jöttek ki annyira. Más lesz azért Mustacchio vagy Romagnoli mellett játszani, az biztos.

    40 millió nem sok, de azért ne felejtsük el, hogy 30 éves Bonucci, nem fog már 6-8 évet ezen a szinten lehozni. Mivel gondolom egy épkézláb mondatot nem tud angolul összerakni, és kényelmesebb a környéken maradni, mint idegen országba költözni, csak a Milan és az Inter jöhetett szóba. Emiatt nyilván nem lehetett érte 60 millát legombolni, mint mondjuk egy angol klub esetén lehetett volna. Nem bánom, ha lesz végre egy erős rivális a Milan személyében, de azért ehhez egy védőnél meg Bigliánál több kell. Mondjuk Belotti.
  • Lacee86
    #43846
    :/ Nagyon kár egyébként, sajnálom.
    Amúgy Alves "alkot", kezdni egyre szánalmasabbá tenni magát: link
  • 9csöves9
    #43845
    Na kurva telefon. Szóval:


    Viszont úgy gondolom, közel sem fog olyan jó teljesítményt nyújtani mint nálunk és a legjobb éveit teszi fel most egy kétségkívül ígéretes, de veszélyes projektre.

    Mi meg nem fogunk most ezentúl kétszer annyi gólt kapni meg tudjuk oldani a helyzetet. Chiellini, Barzagli, Rugani, Benatia, Caldara, Mandzukic bőven elég pláne ha végleg leteszi a voksot Allegri a 4 védős rendszer mellett.

    Szar ez az egész, de valahogy nem tud igazán földhöz vágni...
  • 9csöves9
    #43844
    Szezon közben volt hogy üvöltözött vele. A másik meg amit pletykáltak, hogy mi volt a BL döntő félidejében, az most nyert kb. bizonyosságot. Ő (és Alves) csinálta a fesztivált, nekiment Dybalának és az őt megvédő Barzaglinak, túl nagy vezérbikának képzelte magát és úgy látszik ebből elege lett a klubnak és Allegrinek is. Az ár vicc, de így, hogy ő Olaszországban akart maradni (amit a kicsik miatt megértek), még mi mozogtunk kényszerpályán...

    Azt hittem sokkolni fog a dolog, de ezeket így összevetve egyáltalán nem, és nem is fogom gyűlölni őt, ha csak nem kezd bele valami nyílt sárdobálásba és őszintén el tud búcsúzni. Sajnálom persze, mert az egyik kedvencem volt, a világ egyik legjobb védője, de senki nem lehet nagyobb a klubnál, még ha ez közhelyes is.

    Viszont úgy gondolom, közel sem fog olyan jó teljesítményt nyújtani mint nálunk és a legjobb éveit teszi fel mot
  • Lacee86
    #43843
    De mikor vesztek össze Allegrivel?
  • Rockynhooo
    #43842
    Nem akar elmenni olaszból viszont Allegrivel sem akar együtt dolgozni tovább. Gondolom közrejátszik, hogy szerencsétlennek beteg a fia és otthon akarja kezeltetni.

    Viszont azt írják, hogy külön üzletként de jön De Sciglio, aki azért csak 24 éves még. Ha úgy lesz akkor védők terén még mindig el lesz eresztve a csapat, itt az idő beépíteni Ruganit meg visszahívni Caldarat. Akkor Benatia is ott van még. Mindenestre meglepő és fájó dolog ez a Bonu téma, de utálni nem fogom. Pirlo eset jut eszembe, őt is inkább tisztelet övezi mindkét oldalról.
  • szucsy89
    #43841
    Az utolsó mondatoddal egyetértek.
  • Trunks
    #43840
    Na úgy néz ki ez mégis igaz. Eléggé meglep, hogy ha távozik miért pont a Milanba megy, de lehet nem akar külföldre szerződni.
  • Lacee86
    #43839
    Schicknél valami problémát találtak az orvosin. Most új vizsgálat jön...
  • Trunks
    #43838
    Persze, a Milan már megvette a nyáron Moratát, Belottit, Kalinicet, most Bonuccit és Cuadradót. Erős egy csapat lesz, az biztos.