Rajzolás,Festészet,Digital art...stb.
-
#14131
Őszintén nem értelek Lash ... akárhányszor beraksz egy rajzot folyamatosan csak azt mondod h ez egy firka, tudod h tele van hibával, nem figyeltél oda, kezdő rajzos vagy, ez az első portréd ... stb. Viszont másokat eszméletlen nagy szájjal tiporsz porba mert ilyen hatalmasnak érzed magad de miért is???
Gondolok arra h kisebbségi komplexusod van, vagy szeretsz másokat irányítani mások felett uralkodni meg kioktatni, mert van egy elméleted a rajzolásról és ha vki nem azt követi az nem számít rajzosnak se művésznek se senkinek és elbújhat ... de ki nevezte ki a te elméletedet szentírásnak?
Ja meg h mennyire tagadod h Line vagy ... ember ... akkor jöttél mikor Line-t kibannolták, ugyanabban a stílusban és megfogalmazásban írsz, ugyanaz az elméleted és ugyanúgy egyszerre több kommentet írsz.
Meg h te tartod életben ezt a fórumot ... én őszintén örülnék neki ha heti 3-4 komment lenne ... mert eddig is meg volt nélküled ez a fórum.