City of Heroes/Villains - MMORPG

NINCS TÖRT SZERVER!

  • atiati
    #8090
    Hmuda, köszi a kimerítő ismertetőt! :-)

    Az nekem is feltűnt, hogy könnyű a játék, és elég gyorsan lehet fejlődni. Én egy Mighty power-ekkel rendelkező tankot készítettem, akivel gyaloggalopp volt a menet, miután rájöttem a dolgokra.

    Bugok és hiányosságok vannak, de az indulás óta eltelt időben nagyon sokat kijavítottat, szóval szerintem szépen eltűnnek majd ezek rövidesen. Amikkel most találkoztam, számomra nem voltak zavaróak.

    Nekem a hangulata nagyon tetszik. Ettől a képregényes garfikával sokkal "hősösebb" érzésem van, mint a CoH esetében. Ráadásul a képességek között van néhány tuti nyerő, pl a Tunneling travel power, amivel vakond módjára a föld alatt lehet haladni, ráadásul jó gyorsan :-D

    Nekem tetszik a játék, most gondolkodóba estem, hogy a kicsit már unalmasan ismerős CoH helyett erre nevezek be, majd meglátom.

    De az itemshop, amit írsz, az nekem nem világos, hogy micsoda. Láttam én is, hogy Cryptic pontokért lehet vásárolni jelmezeket, de semmi lényegeset nem láttam ott, valami elkerülte a figyelmemet?