City of Heroes/Villains - MMORPG

NINCS TÖRT SZERVER!

  • herczeg
    #7993
    mondjuk én még semmi nyomát nem láttam az ingyen hétvégének a fórumokon, pedig szokott lenni bejelentés mindig. meg ez a keddi kezdés is kicsit furi. sztem próbálgasd még aztán ha péntek este/szombaton sem tudsz bejelentkezni akkor nemtom mivan...

    az i15 okán pedig...
    az eu fórumon elég nagy felháborodást keltett a rövid tartalom-lista. gyakorlatilag i11 óta megy ez hogy a kövi issue nagyot szól majd, és helyreteszi a játékot, demivel az MA és vele együtt az i14(is) csalódás lett (megszállták a farmerek. pedig lenne benne potenciál, úgyhogy nem is csak a fejlesztők kúrják el, hanem a játékosbázis) és az i15 nagy beharangozása után egy ilyen nyúlfarknyi lista édeskevés. eddig nem voltak kételyeim, de ezek után így hirtelen nem tudom hogy a CoX túlélheti a júniust és a Champions Online eljövetelét, vagy ne adj isten a DC Online-ét, plusz készül megint egy Marvel Online...

    eddig oké volt mert hiába kétmillió mmo, ha valaki a képregényeket meg a szuperhősöket bírta akkor kitartott a CoX mellet, de 45 nap és itt a konkurencia... és a Cryptik csinálja aki anno ezt a játékot is szóval sanszos hogy nem cseszik el...