City of Heroes/Villains - MMORPG

NINCS TÖRT SZERVER!

  • atiati
    #7920
    Jééé, még egy Captain Hungary! Helló tesó! Első karakterem egy Martial arts/Invulnerability scrapper, aki éppen ezt a nevet viseli, azóta persze már lvl 50-es

    Frissebb helyzetjeneltés: US-en akadnak magyarok. A FREEDOM szerveren akik játszanak, ők Villainst nyomnak, szóval melléjük nehéz Hero-val csatlakozni.
    Ellenben a GUARDIAN szerveren játszanak Hero-s magyarok, 2-3 aktív mindig van szerintem, csak meg kell találni őket
    Próbálkozzatok @Szeipusz (vagy kisebtűvel @szeipusz?) nevet keresni a global-ban, ő folyamatosan aktív magyar srác, de ott van @Apu és még páran. (Én most 1-2 hónapig biztosan nem jövök, sajnos az időm nem engedi.)

    Szerintem is jobbak a US szerverek amúgy, többen vannak, és nem minden jenki hülye, meg nem minden hülye jenki, szóval jó ez
    Nomeg olcsóbb is. Utoljára mikor fizettem pár hónapja, elég izmos volt a forint, valami 2400 körül volt egy havi játék, most, hogy ilyen brutálisan leromlott, kb. 3000 lehet. Ez sokkal jobb, mint az EU-sok euró alapú befizetése.