a tema adott:)
  • needee
    #20169
    Szinte mindenhol bele lehet botlani. Komplett oldalak és a youtube-on is néha-néha találni valami dugdosott csemegét.
    Milyen érdekes, hogy 20-25 év távlatából kerülnek elő a stikában rögzített mixek, amiket anno a helyszínen simán letagadtak, hogy készült. Gondolok én pl ezekre:
    https://www.mixcloud.com/endrogeri/
    A Bonyhádon mind ott voltunk és természetesen könyörögtünk a góréknak(már aki ismerte őket), hogy nemelehetne-e!
    Én speciel arra gondoltam, hogy pénzért is simán vevő lett volna rá sok ember. Tudom a jogdíjak, meg a többi lófax!
    Én vagy két évig jártam a csendőrségre a Freee magazinos hirdetésből rendelt cd-k miatt, ami miatt rabosítva is lettem, nem is beszélve a "house" kutatásról.
    De mivel anno, ha nem voltak feliratozva a cd-k, akkor senki nem mondta meg, hogy kinek a jogait sérti, tehát bármilyen kis fortéllyal simán ki lehetett volna szórni a népnek.

    Tudom, így hamar érdektelenné vált volna minden, amihez könnyen hozzájutsz, de talán manapság nem báli zenére, meg mulatósra gerjednének a fiatalok, ha apu, meg anyu hazaviszi a live mixeket.