11330766891279474906.jpg
  • gyorgyigabor
    #21402
    Meglepett, hogy csak 5 percig tudtam szerkeszteni, így most tudom még kiegészíteni:
    jellemzően emészthető hosszúságú videókat szoktam nézni (nem több órásakat, ill. ahol mondjuk 5-ször jártam és alaposan ismerem, arról nincs nagyon miért videót néznem, hisz újat nem mutat (bocsánat, de ez az igazság).
    Sejtés szerint ugyanúgy Te sem nézed a videóimat (kivéve esetleg ahová épp készülsz tekerni), bár akad pár tucat emelkedő, ami az én gyűjteményemben újdonság lehet. Nincs ezzel semmi baj, csak arra akartam reagálni, hogy miért nem néztem bele, ill. a te irányodból hogy "állhat" ez a megnézzük a másik videóit".
    De olvastam is a face-n egy szöveget Pali Simitől - a Te neved említve (a hozzászólások alapján Tőled származhat a mondás):
    "Tudjuk,hogy a Facebookot arra találták ki,hogy mindenki a legelőnyösebb pozitúrákban készitett fotókat posztolja,csupán csak magamutogatásból, olyan embereknek,akiket ez egyáltalán nem érdekel…"

    (még hozzá lehetne tenni, hogy: a minél magasabb nézettség elérése céljából)