Panzer General 2
-
#408
Hm. Igen, volt egy ilyen érzésem a longest path-ot nézve, viszont a pályák neve alapján, csak Európa? Van El Alamein, Don, Moszkva is, de oké, oroszok még európa, legalábbis Moszkva és Don esetleg, de El Alamein? Vagy ezekből kimarad ha BV-vel tolom? Meg akkor hogyan nyomom le a végén az amcsikat? Vagy hasonlóan a Millerhez a végére beszorongat és szinte nyerhetetlen.
Akkor inkább GWC-t ajánlod? Te végigtoltad őket? Mások? Bocs, nem értetlenkedésből kérdek ennyit, csak jó végre örök kedvenc játékomról diskurálni. :) amikor a régi szép időkben PI-II-esen izgulva, hogy vajon majd indul-e, esténként örömködni a ruszkik legázolásának :):):)
masiktabor: igazad van persze, de ha úgy nézzük, gyakorlatilag az előre feltérképezés ugyanúgy "csalás" vagy ha úgy tetszik, könnyítés, hiszen ez az opció az életben nem játszik. :) Egyébként a prestige adományozás, nálam sem járható út, de idő miatt 2 alkalommal megtettem, mert egyszerűbb volt így és rengeteg időt spóroltam. simán is ment volna - ahogy te is írtad - erre viszont nem volt időm. Nem érzem ezért gyengébbnek magam, ez csak praktikusság volt. :)