Ki lesz a legjobb?
  • böröczk
    #5441
    Én így beszélek, így kritizálok, így használom a szarkazmust, ha szúrja a szemed, ki lehet kapcsolni..
    Savanyú, életunt, ez a "nem akarok nyerni" viselkedése kiűzi a nézőt a világból, SZÁNALMAS, és kész. Szerintem. Igen, nem tévébe való, senki nem kíváncsi a savanyú képére, illetve vannak páran, akik mégis. Én boldog arcokat szeretek látni, mégha az olyan "műpicsa" is, mint pl a Reni.
    Legalább benne van élet.
    Ki való a tévébe.
    Szerintem egy megasztárban sose kerül majd felfedezésre egy új Sting, Bono vagy Anthony Kiedis... És ha már a "műpicsákból" kell választani...
    Akiket felsoroltál, meg pont ezek miatt nem nézem a két fő szennycsatornát, meg amúgy se, egy igényes műsort, vagy filmet nem találok rajta.
    Dehát az embereknek ez kell, a dráma, a sajnálkozás, a rekviem egy állomért háttérzenével, ez megy a híradóban, a fókuszban, és társaiban. Ezért se nézek tévét, mert szánalmas, és miért élvezik az emberek, ha állandóan a fájdalmat, siránkozást nézik a tévében, besavanyodnak, kárognak, sajnálkoznak, és elfásulttá válnak.