6021
Ki lesz a legjobb?
  • bakkerman
    #5461
    ha fele addig eljut reni,ameddig például tóth gabi,akkor összeteheti a két kezét,hogy ebből lesz majd pénze. csak egy egész estés élő koncerten(nem falunapon,KONCERTEN!) bajba lenne ezzel a hanggal...bár,majd visz 6-7 vokálost,és a 13-14 éves kiscsajok majd őrjöngenek :)
  • bakkerman
    #5460
    az xfaktornál is jól tennék,ha most kb 2-3 évig szüneteltetnék,mert egyszerűen nincs több tehetség...azért Angliában sokkal könyebb évről-évre találni 12 tehetséges embert,így nem véletlen már a 7. évadot tapossák,ugyanazon a színvonalon
  • böröczk
    #5459
    ezekkel sokra megyek, őszintén, röhejes az ÖSSZES díj... az mtv mjuzik avardz is egy SZÁNALMHEGYCSÚCS, 30sec to mars, lédikaka, bijonszi, és társai..
    ezek nem zenészek, könyörgöm.
    bartók eszterről meg már alant leírtam a véleményemet, és tökéletesen körülírtam a hangját, annak jellemzőit.
  • bakkerman
    #5458
    tóth gabi?
    2006 - Fonogram-díj - Az év hazai felfedezettje (jelölés)
    2008 - VIVA Comet - Legjobb videoklip (Stáb-Élünk, ahogy bárki) (jelölés)
    2009 - Fonogram-díj - Az év hazai dala (Szívemet adnám) (jelölés)
    2009 - Glamour Women of the Year - Az év énekesnője (jelölés)
    2009 - VIVA Comet - Legjobb női előadó (jelölés)
    2009 - BRAVO OTTO - A legjobb magyar női előadó (jelölés)
    2009 - BRAVO OTTO - Cool Tv Különdíj (díjazott)
    2010 - Glamour Women of the Year - Az év énekesnője (jelölés)
    2010 - BRAVO OTTO - Az év magyar női előadója (díjazott)
    2010 - BRAVO OTTO - Az év magyar videoklipje (Mi a szívemen, a számon) (jelölés)

    bartók eszter?

    ezután nézd meg gyorsan reninek a tnapi első produkcióját,ami határozottan nem volt hamis XDD alig...:DDDD
  • böröczk
    #5457
    Ez így van
  • böröczk
    #5456
    és a beképzelt, önteltségre miből következtetsz ugyan? könnyű ilyen szavakkal dobálózni, de megalapozni már fogadjunk, hogy nem tudod
  • böröczk
    #5455
    Bartók Eszter? az a vastüdőre kapcsolt hangú levegő után kapkodó tepsi fejű idióta az elefántdallal? attyám.
    tóth gabesz? Ne viccelj.. Dér Heni? Ne röhögtess.
    Nyilván Rúzsa Magdit SENKI nem fogja túlszárnyalni, de még csak utol, nyomába se érni..
    Már eleve az első megasztár után se gondoltam, hogy jelentkezhet még ekkora tehetség, aki aztán tényleg az összes addigi győztest mérföldekkel lekörözi..
  • robertzenesz
    #5454
    A tolvaj Reni egy eszméletlen beképzelt, öntelt kis picsa.kis..? Jó nagy!
    nagyon egyetértek, hogy neki sem volt-van keresnivalója a döntőben..
  • robertzenesz
    #5453
    ja, egyetértek az alattam szóló fórumozóval, lényegesen gyengébb a meg.5 mint az elődjei.. talán kezdenek kifogyni a valódi tehetségek az országból, vagy még nem nőtt ki 1 új nemzedék(pl:Patai Anna).
  • IXEMGabeo
    #5452
    szerencsére nem nyerették meg evvel a Gnóm Arankával a műsort...ritkán néztem, de az alapján tökmind1 ki nyeri meg ez volt a lényeg h ne a Szíj Nyelinda nyerje meg:D
  • robertzenesz
    #5451
    ha józan,paraszti ésszel nézzük a dolgot, akkor azt minden kedves Melinda rajongónak el kell ismernie, hogy akármilyen aranyos, jó hangú,kedves asszony a Melinda,de ő azért kevés megasztárnak!Több okból is, 1 a zenei tehetsége(főleg a ritmikai),a hozzáállása,meg a tv2 szerintem,ha ő nyerte volna meg, nem tudott volna vele mit kezdeni,mert ugye ez úgy működik, hogy vannak fellépések, ahová a megysztárosoknak "el kell" menniük,ha tetszik, ha nem, mert aláírtak egy komoly szerződést! Nos, pl: melinda a keddi koncerteken sem jelent meg! őt ez nem érdekli, tehát a közönsége nem érdekli.. erre építeni nem lehet tv csatorna szinten. Az én véleményem az, hog pl tegnap a liza minelli dal-t nagyon jól énekelte, a többi katasztrófa volt,táncolni meg egyáltalán nem kellett volna, de erről nem ő tehet, hanem a koreográfus.. összességében valakinek igazságot kellett tennie,hogy ez manipulatív módon,esetleg csalás útján történt,azt nem fogjuk megfejteni.. a lényeg az, hogy valahol van igazság a földön!
  • bakkerman
    #5450
    az idei megasztár mezőnyből egyedül Kökény Attila,Csonka Andreas,és Giorgio méltó a korábbi megákhoz. a megasztár 4 is egy elkurvult,manipulált szar volt,Király viktor megnyerte,aztán 150-200 ezrekért alibizk,meg tátog falunapokon,fekete dávid úgy ahogy vitte valamire,neki szép hangja volt,a két 14 éves kislányról meg nem hallani,talán a vietnámiról,akit megrakott Mester Tamás,ennyi
  • bakkerman
    #5449
    Egyébként,nekem amikor tnap meglett a döntő kettős,egyből az jutott eszembe,hogy tolvai renáta mi a faszt keres ott. Nem hallanak az emberek,vagy csak külső alapján szavaznak,mert szőke,mert nagy a segge,vagy mi??? Dér Heni az első megasztárban 9. lett,és milyen hangja van...Oláh Ibolyáról,Tóth Veráról nem beszélve...Bartók Eszter 6.-ok lett a második részben,Tóth Gabi is csak 3.,énektudásban,technikailag,vagy akár csak TEHETSÉGBEN is fényévekkel jobbak voltak tolvai-nál...a mélyen tisztelt megasztár zsűri NEM NÉZI AZ X FAKTORT amúgy??? Óriási nagy művész,minden tiszteletem Presser Gáboré,meg Mester Tamásé,DE ŐK NEM HALLJÁK RENIT,vagy mi a fasz??? Tegyék már oda tolvai renáta egyik produkcióját egy janicsák vecáéhoz...korábbi megasztárosokéhoz már oda se merném rakni...komoly,sok díjas művészemberek képesek azt mondani reninek,hogy színpadi jelenség vagy,és gyönyörű a hangod,és technikailag hibátlan...NEM VESZIK ÉSZRE???????? ennyit akartam
  • Narxis
    #5448
    Jaja, fejéhez nyomták a pisztolyt, hogy azokat nyilatkozza amit... ha igazán gerinces lett volna akkor kitálalt volna, hogy így meg úgy manipulál a TV2.
  • böröczk
    #5447
    még mindig megvan neki, ahogy kitette a lábát a megaszarból, tutira felkereste valaki azonnal..
  • Cabell
    #5446
    Nekem teljesen mindegy, mi van a csillagozott rész mögött. Egyszerűen felidegesítenek ezek a "végre kiesett a..." kommentek, mert csak a buzeráns mester, meg a végére már az egész média ocsmány, manipuláló munkáját látom mögötte...
  • Cabell
    #5445
    Hogyha már itt tartunk ezért érthetetlen számomra, hogy miért Saunderst pakolták ki Renivel szemben. Hogyha itt volt valaki, akii félelmetesen jól tudott énekelni (mondom én ezt úgy, hogy mindegyik előadását igen rosszindulatúan figyeltem) és minden adottsága meg volt a "köcsög celeb" pályához, az ő.
  • böröczk
    #5444
    ***** bármit jelenthet nálam, nem feltétlenül káromkodás -.-"
  • böröczk
    #5443
  • Cabell
    #5442
    Sugárzi az értelem, gratulálok.

  • böröczk
    #5441
    Én így beszélek, így kritizálok, így használom a szarkazmust, ha szúrja a szemed, ki lehet kapcsolni..
    Savanyú, életunt, ez a "nem akarok nyerni" viselkedése kiűzi a nézőt a világból, SZÁNALMAS, és kész. Szerintem. Igen, nem tévébe való, senki nem kíváncsi a savanyú képére, illetve vannak páran, akik mégis. Én boldog arcokat szeretek látni, mégha az olyan "műpicsa" is, mint pl a Reni.
    Legalább benne van élet.
    Ki való a tévébe.
    Szerintem egy megasztárban sose kerül majd felfedezésre egy új Sting, Bono vagy Anthony Kiedis... És ha már a "műpicsákból" kell választani...
    Akiket felsoroltál, meg pont ezek miatt nem nézem a két fő szennycsatornát, meg amúgy se, egy igényes műsort, vagy filmet nem találok rajta.
    Dehát az embereknek ez kell, a dráma, a sajnálkozás, a rekviem egy állomért háttérzenével, ez megy a híradóban, a fókuszban, és társaiban. Ezért se nézek tévét, mert szánalmas, és miért élvezik az emberek, ha állandóan a fájdalmat, siránkozást nézik a tévében, besavanyodnak, kárognak, sajnálkoznak, és elfásulttá válnak.
  • Narxis
    #5440
    végre kiesett az a ***** szíj melinda
  • spike0007
    #5439
    A legjobbak jutottak tovább ebből a hármasból. De ahogy Melinda is mondta mikor megkérdezték tőle ki döntőzzön Kökénynek és Yvette-nek kéne döntőznie. Nagy igazságot mondott. De akkor meg Reni nem jut idáig, márpedig tényleg Ő fejlődött legtöbbet. De Attila a legjobb még mindig azt mondo.Viszont szoros lesz a döntő!:)
  • WNW
    #5438
    Az azert ha figyelted, ami a duoban volt, eleg beszedes volt.. Reni, meg Melinda kozott megcserelodtek a szerepek.. Egy fiatal lany vezetett vegig egy dalon egy 40-es not, mint anya a lanyat.. Ott lehetett igazan latni a ketto kozotti kulonbseget.. Egyik egy civil, aki ennyi ido alatt se volt kepes sok olyan dolgot megtanulni, vagy eloadni, ami alap egy enekes eloadomuvesznel.. A masik egy kezdo, de lathatoan az eleje ota rengeteget fejlodo, a szinpadon elo, es a nezokkel, a tarsaival kommunikalo szemelyiseg... Lehet itt sok mindent mondani, de az a ketto enekes jutott a dontobe a harombol, aki oda valo... Melindanak rengeteg hianyossaga van, raadasul ehhez van egy furcsa szemelyisege, ami altal sajat magat akadalyozza a kibontakozasban.. Egyetlen pillanatban viselkedett ugy, ahogy a korabol, es abbol, hogy mar egy tobb gyerekes erett no adodna, mikor a vegen ketten alltak Renivel, es osszerendezte a csajt, mikor az pityergni kezdett.. Ez a hivatas nagyon sok mindent megkovetel egy embertol, van fent, es lent, birni kell idegekkel, ha nincs munka, a haknikat, az emberekkel valo kommunikaciot, sokszor ki kel taposni a lehetoseget, stb.. Ezekben viszont Melinda nagyon gyenge sajnos.. Meglatjuk.. Ha valaki moge all, es neki csak enekelni kell, esetleg van nemi eselye a felszinen maradni.. Ha nem, akkor esetleg 1 lemez, es aztan vege a dalnak...
  • Kaplan
    #5437
    Nehogy azt hidd, hogy a jelenlegi magyarországi zenei piacon az éneklés a könnyebb oldal... Szerintem eléggé látszódik, hogy a szart, a mocskot pop nevén jelenleg nagyon könnyű előadni. Az igényes, tehetséges zenészek, pedig szenvednek mert nem tudnak a mainstream réteg közelébe kerülni. Amíg Amerikában a nagy rnb, pop énekeseknek alapkövetelmény a világszám HANG és KÉPZETTSÉG addig itthon pofátlanul nyomják az arcunkba a szart és az emberek 70-80%-a iszonyatosan mértékben be is nyeli. Az IGAZI zenét megismertetni az emberekkel, az egyáltalán nem a könnyebb út. :) Tény, hogy a Kökény szerintem is kicsit mulatósan énekel, de ezt simán le lehet vetkőzni. A Renis dolgot pedig ezért mondom, hogy nem értem. Mert a hang ott van mögötte, szerintem az a pár jól elénekelt dal eléggé beszédes. Kevesen tudnák úgy elénekelni. :) Viszont a média mindig is befolyásolt és mindig is fog. Valaki beugrik neki, valaki nem. Melindáról pedig már lentebb leírtam a véleményem, ügyes-ügyes de mint énekes-előadóművész soha nem fogja megállni a helyét egyszerűen hiányoznak neki olyan dolgok amik nem megtaníthatóak.
  • Harly18
    #5436
    A Renis dolog...mindenkinek lehet véleménye, te is csak azt a néhány dalt tudod említeni, amit jól énekelt, de a többi...egyáltalán nem sikerült. Ilyen alapon akkor a Melindát is mindig betámadják, hogy mennyit hibázik, de ezek szerint ez is elnézhető persze, csak neki mindig felrótták, a Renitől meg elájultak....ez a zsűri hibája, mert elfogult.

    Én csak azt emeltem ki, hogy konkrétan megragadta a fülem, hogy nem ért semmihez, ebből sok mindenre lehet sejteni. Nem azt mondtam, hogy analfabéta, csak a könnyebb oldalán próbál szert tenni egy vagyonra, nem dolgozni, hanem énekelni. De ha tehetséges, akkor tegye persze, de a legtöbb roma zenész...ez a mulatós és társaik...hát a tehetség ott nem nagyon van meg.

    Én sejtem milyen munka van mögötte, csak azt furcsa látni, hogy egy valakit fikáznak, a másik kettőt meg magasztalják ugyanabban a dologban. Ettől még véleményt lehet mondani, nem leszek ettől még megmondó ember.
  • xxxpaulxxx
    #5435
    navégre
  • Kaplan
    #5434
    Azért ez sem tetszik, hogy valakit annak az árán védünk meg, hogy a másikat szénné alázzuk. Mint tudjuk a romáknak kicsi baba koruk óta a vérükben van a zene, már aki olyan családból származik. Ezáltal nem is lehet kérdés, hogy mi lesz belőlük ha felnőnek. Vannak olyanok akik több lábon állnak, és vannak olyanok akiknek CSAK a zene van. De ez nem azt jelenti, hogy nem tudnak két összefüggő mondatot kimondani, és nem azt, hogy nem tudnak fejben számolni, vagy esetleg olvasatlanok. Csupán annyi, hogy nekik ez az életük, mert olyan közegben nőttek fel ahol a zenének mélyebb tartalma van. A Renis dolog furcsa számomra, a csajban kurva nagy lehetőségek vannak, a Karádi dal, a Summertime, de van amit annak rendje és módja simán elkúr. De még ezért sem tudom őket hibáztatni mert abba is bele kell gondolni, hogy ezeket a terheket. A most már lassan majdnem 3 és fél hónapja tartó feszült tempót, nehéz az embernek elviselni. Főleg ha hirtelen egy hétköznapi emberből lesz valakiből 'Megasztár'. No és ezért nem szeretem a megmondó embereket, mert nem látják és nem értékelik a dolgok mögött rejlő munkát, az idegkimerültséget stb stb stb. Tessék átgondolni.
  • Harly18
    #5433
    Szerintem a Melinda a kevesek egyike, aki tényleg nem a nyereményért, csillogásért, celebségért indult, nem görcsölt rá csak a győzelemre, hanem énekelni akart, megmutatni magát, hiába vádolták folyamatosan, hogy megjátssza magát, s nem is ilyen esetlen, hanem egy rafkós r*banc. Nem úgy mint a Kökény, aki kijelentette, hogy ő semmihez nem ért csak az énekléshez és ez az egyetlen lehetősége a jövőre nézve (kíváncsi lennék hány osztálya van meg, ha semmihez sem ért), meg a Tolvai, aki kicsit öntelten kiáll a színpadra, játssza az útszélit és hiába énekel rosszul, s olykor úgy, mintha épp rókázni készül, szerinte ez elég...hát, mindegy mert úgysem ő nyer....Mint korábban írták, nincs elég Caramel és Gáspár Laci féle énekes...
  • juventina07
    #5432
    májsztró ez jó!!azzal a siratos hangjával
  • juventina07
    #5431
    legalább okosan csinálná a tv2...ekkora blamát
  • Tyler1
    #5430
    az nem érdekli őket, muszáj volt tartani a végsőkig az állást, h több szavazat érkezzen Melinda ellen.
  • Cabell
    #5429
    Mindenkinek feltűnik ez, kivéve annak a pár tóninak, akik még képesek voltak ezeket a negatív melindás sztorikat komolyan venni.

    Arra vagyok kiváncsi, hogy mi lett volna, ha esetleg megnyeri Szíj az egészet? Sztem májsztró ott helyben leszopja magát
  • Harly18
    #5428
    Érdekesen alakult a dolog. De jó látni, hogy mások is észrevették, hogy eléggé kamu dolog volt ez, s ha néztétek a héten mennyi Melindás cikk volt, ami egyértelműen negatív hangvételű volt mind, simán erre ráfoghatják, hogy miért esett ki. Biztos nem számoltak vele, hogy népszerű lesz és valamit tenni kellett ez ügyben.

    De figyeljétek meg mi lesz a versenyzőkkel 1 év múlva...Akkor derül ki igazán ki is a Megasztár, nem most...
  • juventina07
    #5427
    de hogy ordíthat ennyire???Ez akkora látható kamu egy csatornának,mint az rtl-en a való világ..
  • LordVenom
    #5426
    Barátom,hol olvastad,hogy a végén manipulálták a szavazatokat szerintem?

    Végig manipulálhatták,csak ez itt ma ordított...
  • Cabell
    #5425
    Neked komolyan újdonság az, hogy az ilyen szavazós show-kban úgy csavarják a nézőket az ujjuk köré, ahogy kell?

    Elég csak itt körülnézni a topicban...

  • juventina07
    #5424
    Ezt a kamu egy műsort meg csatornát!!!!!!!!!!!!!!Mekkorra!!!
    22%-ról megnyerni..ja álmomban..Gratula a tv2nek jól megszivatják az embereket!!Nincs elég gáspár laci,caramel..kell még 1..!!!!!!!!!!EZ AZ!!!!!!!!!!!!
  • Dean Winchester
    #5423
    értelek de nem fele annyi szavazata volt csupán 6%al kevesebb :D (elvileg mert ugye ezt mutatták)

    de az nem lehet,hogy a nézők többsége már ugy gondolta h " hopp vezet a melinda és eddig mindig bent maradt akkor nem küldök sms-t , mert ugyis bentmarad megint " :S
  • Dynamic
    #5422
    Istenem, miről beszélsz? Gondolod, hogy egy vacak grafikont nem tudnak odahazudni és így a végén kénytelenek manipulálni? Ha hazudni akarnak, akkor kiraknak egy kamu grafikont, ez már tényleg nem nagy nehézség. Kicsit gondolkozzatok már.