nahh ez miért van?
  • DiNoszka
    #51
    Sziasztok!!!

    Ezzel nekem is meggyűlt a problémám, de... Megoldottam mégis zavar a dolog ugyanis ez nem olcsó mulatság lesz. Csak biztosra megyek, és elmesélem a történetem. Utorrentben töltök le fájlokat, és szépen jön. Majd észreveszem hogy hopppá itt nem oké valami. 9KB/Sec-el jön lefelé mostmár. Lent alul ezt írja: Meghajtóhasználat: 100% :O. Ekkor ránézek a CPU-ra 100% állandóan. Leállítottam az Utorrentet és lement 2 % ra. Megvan a hiba. Nah ez szép és jó, de ha hiba oka. Én ebből azt gondoltam először hogy a meghajtó a hibás. Többiek azt mondják nincs annak baja, mert működik és minden jó, vírusos a gépem futtassam le a vírusírtót. Hát lefutattam: AVG majd Spyware Terminator majd jött a NOD32 Eset Security. És még mindig rosz. Megint megkérdeztem őket hogy mi baja lehet azt mondták hogy akkor nem tudják. Jah és előtte mielőtt megkérdeztem őket másodjára is szétnéztem a gugli barátban, találtam ilyen winyó hibákat. Akkor gondoltam hogy ez lesz az én hibám, elvittem hozzájuk, azt mondták nincs baja. Oks én itt feladtam.

    És a kérdésem az lenne: hogy ugye a merevlemezemnek van baja? Mert senki nem adott egyenest választ csak az én sejtésem van.

    Köszönöm előlre is a segítségeteket: DiNoszka