• Bucser
    #163
    NFSU-nak ez úgy odaver mint az istennyila.. Videokat néztétek ami a garázsban készültek??? Szerintem királyak:) ÉS nem tudom verseny után ki csinált visszajátszást??? Szerintem az eddigi legjobban megírt Autodirector amit idáig láttam... HA fej fej mellett mész valakivel akkor Kamera átvált egy olyan nézetbe, hogy körbekerüli a két autót utánna előtti aszfaltközeliben megáll és a két autó pont a kamera 2 oldalán megy el és a kamera beleng a lendülettől... Az autók kanyarban kiprüdülnek ha észnélkül szállsz bele kijövetelkor meg a Supraval igencsak csínnyán kell bánni... A demot szerontem hirtelen dobták össze ezért hinyzik belőle egy csomó minden.. De ha a játék élményileg ennyire jó lesz akkor szögelem a falra az NFSu cd-imet:)) Ez sokkal jobb Fun... NA és pece a karosszéria rongyolódik:) Nem teljesen de licencelt járgányokról lévén szó ez is valami:) mikor is Jön ki

    MEghalt a Király Éljen sokáig ez a KIRÁLYNÉ!!!! nem kell több gagyi Arcade NFSu:)) Bárcsak j lenne a kormányom... Kipróbálnál Force Feedbackel....