2153
  • CSOCSO
    #192
    amugy ha olyat szeretnel ahol rotenik valami ha nekimesz valaminek akkor ajanlom a Viper racinget.. igaz nem mai jatek.. grafikailag se szep.. de abban az van amit te szeretnel.. neki mesz valaminek es mar lephetsz ki a jatekbal mert kitort a kerek..stb...hurrra...dejo dolog ez...
  • CSOCSO
    #191
    a nitro elvesztese, turbo elvesztese csak latvanyi?
    mondtam annak nincs ertelme hogy egy 40 es utkozes utan kialhatsz a versenybol..ezekszerint nalad az nfsu valami kibaszott szar jatek lehet.. mert ennel aztan csak grafikaban szebb az nfsu.. mindan masban csak a felet eri el ennek
  • CSOCSO
    #190
    megint huje vagy:)
    nem az a baj hogy elter a velemenyunk.. hanem mert baromsagot allitasz.. ha aszondod szar a fizikaja oke.. nem egy lfs.. ez nem szimulator nade hogy a szarfos fizikaju nfs jobb ennel:) nah az lol
  • 3P
    #189
    1) Mentem, mielőtt leírtam a véleményem, s tartom is...
    2) Nem állítottam, hogy kaki a grafika, csak azt, hogy KÖZÉPSZERÜ. Bízom benne, hogy különbséget tudsz tenni a kaki grafika és a középszerű grafikai jelzők között...
    3) Az, hogy kinek mi a számára tetsző törésmodell, és a törés modell alapú viselkedés az eltérő. Én továbbra is azt tudom mondani, hogy vicces az a törésmodell, ahol csak optikai törésről beszélünk, s ez a fizikában (jármű irányhíthatóságában) nem jelenik meg...
  • 3P
    #188
    Nem tudom, hogy én mikor hülyéztem le valakit, mert eltért a véleménye az enyémtől...
    A hozzászólásoddal nem engem, hanem saját magad minősíted...
  • CSOCSO
    #187
    nem akarok anyazast..csak azert butasagot ne irkaljunk...neked nem tetszik a fikzika.. oke.. de a fizikatlan nfsu-t ne istenitsuk mar...
  • CSOCSO
    #186
    codemasters mindig kiiratja hogy ez csak 80 % os demo:))) aztan a full jatekban rohadtul semmi nem valtozik:)ez meg acclaim
  • CSOCSO
    #185
    nekem mar most jobban bejon a vezetgetes mint az NFSu ban.. ha jo lesz a tuningolas meg a tobbi akkor nfsunak annyi..
    nfsu kurva jo volt nehol.. csak aztan jottek a catch up problemak.. a nevetseges lehagyom a golfommal a supradat dolog... meg ilyenek...
    amugy kiralysagot olvastam..allitolag lesz dyno test is a jatekban!!!:))))))) megcsinalod a kocsidat.. felteszed a padra es meglesed hany lovat nyom ki az autod:)) mekkora zsir mar nem?:) szerintem jo lesz a jatek nagyon..ez a grafika nekem boven eleg..szarok az nfsu csillogos zseles grafikajara!
  • CSOCSO
    #184
    1) a fizika kibaszottul veri az NFS akarmelyik reszet.. menj egy kort a tuningolt supraval ( hatsokerekes.. hat gazt nyomsz kanyarban eleg szep piruettet fox csinalgatni...hol van ehhez hasonlo az nfsu ban?? no meg kerek kiporges? neha elindulni is alig lehet alacsinyabb sebessegrol a supraval...)szar a fizika?? ugyanmaaar.... ha jobb kell menj LFS ezni!!!
    2)grafika.. nem olyan kaki az!!! az autok nem sokkal szebbek az NFSu ban... a kornyezet.. kit erdekel 200 nal a kornyezet?????? nem a kornyezet teszi a jatekot.. erre pont megfelelo a kornyezet...
    3)toresmodell.. ez pont elegendo.. vagy ha tenyleg azt akarod hogy egy negyvenes utkozesnel mar ne menjen az auto rendesen akkor az biztos tuti jo gamma lenne.. ket nap alatt mindenki dobna a picsaba.. amugy en 3 utkozes utan mar a neonokat elvesztettem.. a nitro kilyukadt.. egyszer sikerult a turbot is elrepitenem....
    ez a kasztnigyurodes epp eleg ... gondold csak el mikor megveszed a draga cuccaidat a kocsihoz majd egy buzi miatt nekimesza a falnak mert o nem lassitott.. hopp.. egybol cserelhetsz spoilereket.. mig ha jobb toresmodel lenne.. akkor egybol csavarodik az alvaz.. motor megnyekken stb.. hurra....nem kell ennel jobb toresmodell.. ez epp eleg!

    nah ennyit akartam...
  • CSOCSO
    #183
    huje vagy... ennyi.. az elso ket mondat utan....
  • CSOCSO
    #182
    hat ha most az lesza valtoztatas hogy mindenkinel elindul akkor nemsok minden valtozik...:( lehessen allitani kormanyt vagy joy-t!...
  • lwb
    #181
    hát, elvileg heteken belül kiderül, mert akkor jön az igazi demo.
  • M@TriX
    #180
    ja, de amatőrök, pedig sztem ahhoz képest jó a demó, mivel mint írtam az év végén jelenik meg, de ha már jobb fejlesztésui lépcsőn vannak az mégjobb, de jó lenne látni is.

    Ezt a Race Driver2-nél is eljátszották, de nem sikerült jobbat kiadn8iuk, itt meglátjuk mi lesz a helyzet. ;)
  • lwb
    #179
    úgy láccik nem fogalmaztam érthetően. a gyártó LE IS SZEDETTE a demot az oldalakról, mivel annyira kezdetleges, hogy égő vele előállni. szóval ez inkább amolyan alpha leak, mint igazi demo.
  • M@TriX
    #178
    mivel az év végén jelenik meg, szerintem ez alap...
  • 3P
    #177
    Na megnéztem a játékot.
    A fizikától egyáltalán nem voltam hanyatt esve. Elsőre simán nyertem benne. Nekem az autók mozgása is nagyon úgy tűnnek, mintha sinen mennének. Az NFSU-t sem igazán szerettem, de nekem úgy tűnt, hogy még abban is jobb "fizika" volt.
    A grafikája teljesen középszerű.
    A "törésmodellje" sem egetrengető teljes sebességgel szándékosan belementem egy oszlopba, de csak egy minimális gyűrődés lett rajta, épp a vizualitás láthatárán. Ezt követően többször ütköztem, hogy még több sérülés legyen, kiváncsían várva, hogy miként is hat ez vissza az irányításra. Sajnos nem vettem észre, hogy ez bármennyire is visszahatna, így meg ez a gyenge optikai sérülés olyan mintha nem is lenne... :-/
    A játék legnagyobb pozitívuma számomra, hogy benne van a a két körlámpás Toyota Celica... :)
    A demot nem akarom jobban leírni bizom benne, hogy a full sokkal jobb lesz, de így szerintem a hamar felejthető játékok közé fog kerülni.
  • Csacsi
    #176
    Akkor jó, mert nekem el sem indult :DD
  • lwb
    #175

    gamershellről:
    "*Update* It was brought to our attention that Acclaim Germany uploaded the demo in error. The final demo is still in testing and will be released in the weeks to come."

    szal ez a "demo" nem mérvadó.
  • CSOCSO
    #174
    viszont neha mar a suprat is eleg szepen keresztbe tudom tenni:)
  • CSOCSO
    #173
    nah egyre jobban megy a dolog.. supraval 1.4 a koridom.. de ezen meg lehet javitani de bill el nem merem jobban nyomni mert megfordul:)
    azert a celicac kicsit arkadosak..azokkal eleg konnyen lehet venni a kanyart... jo mondjuk a celica gt 4 kerekes az uj celica meg elso... de azert a hatsokerekeset nem kene ilyen nehezre rakni:) maradhat ez igy csak az elso kerekes gyengebb autok ne zabaljak le az utrol a nagy hatsokerekeseket..
  • CSOCSO
    #172
    a fullban tuti lesz.. a controls fileban pedig nincs semmi:(
  • Bucser
    #171
    De a Controlsban sem tudod machinálni a demot (és ott kell elnnie a kormány beállitásának) és ahogy néztem lehet fix íven kanyarodni a videók alapján ami kormányt feltételez és ha már használ kormány-t nem hiszem, hogy kihagyják a FFB-s ziccert.... Nagyot dobna a gamen...
  • ranGer2
    #170
    Nitro ra nem tudok rá jönni.A legvalószinübb hogy a két ctrl-t kell majd lenyomni egyszerre de a demoban mégcsak annyi látszik hogy megrántja a képet.. de az effectet nem ajda be.. lehet hogy tévedek és valahol ott a nitro gomb.. én nem találtam meg...
  • CSOCSO
    #169
    nekem is tokeletesen megy... igaz 9800 pro meg 1 giga ram.. stb...
  • CSOCSO
    #168
    AMEN!!!!!!!!! kormanyrol ne almodozz.. mivel nincsen az optionsban semmisem:(
  • Bucser
    #167
    Én Pl Ati 9500Proval játszom 512 rammal 1,5 PIV-el de semmi bajom vele maxra rántott grafikával+ 1024x768-al 32 Bitben.... Istenkirály és az NFSU-nak
  • CSOCSO
    #166
    nemtom mert nekem semmit nem csinal egyik gombra sem...
  • CSOCSO
    #165
    szerintem te is tudod hogy fizikat akartam irni
  • CSOCSO
    #164
    szebb?? szebb!! jobb?? FELEJTSD EL!!!:)
    fizika veri az nfsu-t!... meg van tores!!!!!!
    ezt max az nfsu 2 fogja uberelni... ha ertelmes fizikaja lesz..de nemhiszem..szal max kinezetben es tuning lehetosegileg lesz jobb az nfsu2:(
  • Bucser
    #163
    NFSU-nak ez úgy odaver mint az istennyila.. Videokat néztétek ami a garázsban készültek??? Szerintem királyak:) ÉS nem tudom verseny után ki csinált visszajátszást??? Szerintem az eddigi legjobban megírt Autodirector amit idáig láttam... HA fej fej mellett mész valakivel akkor Kamera átvált egy olyan nézetbe, hogy körbekerüli a két autót utánna előtti aszfaltközeliben megáll és a két autó pont a kamera 2 oldalán megy el és a kamera beleng a lendülettől... Az autók kanyarban kiprüdülnek ha észnélkül szállsz bele kijövetelkor meg a Supraval igencsak csínnyán kell bánni... A demot szerontem hirtelen dobták össze ezért hinyzik belőle egy csomó minden.. De ha a játék élményileg ennyire jó lesz akkor szögelem a falra az NFSu cd-imet:)) Ez sokkal jobb Fun... NA és pece a karosszéria rongyolódik:) Nem teljesen de licencelt járgányokról lévén szó ez is valami:) mikor is Jön ki

    MEghalt a Király Éljen sokáig ez a KIRÁLYNÉ!!!! nem kell több gagyi Arcade NFSu:)) Bárcsak j lenne a kormányom... Kipróbálnál Force Feedbackel....
  • CSOCSO
    #162
    lehet bele venni hifit i.. es annal nagyobb lesz a respected az utcan.. amit erdekesnek talalok hogy magad allithatod a fizikat.. legalabbis ilyesmirol is volt szo...
  • ranGer2
    #161
    Dj Skyline nak ez biztos tetszeni fog :)
  • Johnny23
    #160
    ..most akkor melyik gomb is a NITRO ????
  • ranGer2
    #159
    Wáháhááá! :) öhm szerintem szépek...



  • Eisenhower
    #158
    na azért ez sem rossz -->>
    Nem tudom, de én valós fizika alatt azt értem, hogy normálisan tudom vezetni a kocsit, aztán ha verseny tempóra kapcsolok, akkor össze-vissza csúszkálok, pörgök, forgok. Ha normálisan tudom vezetni nagy sebesség mellett, akkor az számomra már arcade. :)

    normálisan tudja vezetni a kocsit. ésszel kell vezetni nem normálisan^.^ ez is csak a gázt tapossa ^^ ill. nyomja^>^
  • Johnny23
    #157
    ...ja 1ébként a setupba ennél az "antialiasing" -nél ( 0-3 ) a 3-as a best ugye ?????
  • Eisenhower
    #156
  • Eisenhower
    #155
    csocso ez mi? -->> fikzika mit akartál irni hardwiredre ? ^.^
  • grebber
    #154
    lol ezt elnézted van benne 1280x1024 is csak fölül :)
  • Eisenhower
    #153
    hát nfsu azért szebb mert minden csillog villog benne mint egy karácsonyfa jobb? hát.... sztem nem egy fokkal sem. na de ez nem semmi-->> (hardwireden) autók szépek. bár nemértem hogy miértcsak ilyen random modolás cucc van rájuk.. (lehet csak a demo miatt) de minden más csúnya.. menük erősen PS2-es beütésüek Környezet csúnya papír közönség etc. papír fák - gagyi az út..

    fizika úgyszintén szar. pattognak a kocsik ide oda háppfe - shift-delete

    fizika azért szar mert pattognak az autok? hát inkább sztem a rugok olyanok amit tuningnál belerak az ember.... elég érdekes volna ha pl a túraautóknál lengedezne a kaszni mint vmi nyárfa tudod ki a tököm száguldozna egy olyan autoban ^.^