10725198101090741028.jpg

-Nem alkalmazunk jelzős szerkezetet. Még arra se, akivel nagyon nem értesz egyet.
-Nem gyűlölködünk!
-HADITECHNIKAI TOPIC, aki nem tudja értelmezni, az megy máshova!

[Légi Harcászati / Légvédelmi FAQ]
  • JanáJ
    Nyilván, de szerintem ez nem volt fontos nekik. Ők kvázi egy légifölény F-22-t akartak többé kevésbé lopakodva. Lehet csak egy nemzeti büszkeség/marketing gép már csak. Nem látom, hogy mivel tudna többet, mint a Szu-27 család gépei.
    Nem találom a cikket, de hír volt, hogy vag féltucat A2G rakétát eresztettek el róla Szíriában. Én írok TV-st, de inkább optikai lenne talán a jó. Feltételezem nem Iván céloz, hanem csak célpontot jelöl ki. Azért ezt már 30+ éve is ment.
    A Raptor - az amcsi háttérrel - még most 20+ év után is körberöhög bárkit. A 100+ éles gépre biztos olcsó lenne kifejleszteni a sisakot. Meg jó eséllyel egy X-winget is kimanőverezne. :-) Az F-35 mellett nagyon nem is marad feladata, mert a Villám megold mindent egyedül.
    A Raptor lite-ot a légifölénységre írtam, de a Rafi jobb hasonlat. Simán lehet, hogy egy modernizált F-16/SH Bl3-at sem ugranak meg RCS-ben. Elektronikában meg pláne.