10725198101090741028.jpg

-Nem alkalmazunk jelzős szerkezetet. Még arra se, akivel nagyon nem értesz egyet.
-Nem gyűlölködünk!
-HADITECHNIKAI TOPIC, aki nem tudja értelmezni, az megy máshova!


[Légi Harcászati / Légvédelmi FAQ]
  • Solt
    #93217
    Még mindig csak úton vagyunk? Azt hittem már rég nácik vagyunk... összezavarsz.

    Egyébként szerintem is jó móka a tanárverés, bár keveslem az igazán durva eseteket... kicsit bátorítani kéne még az integrálódni vágyókat, hogy hatékonyabban tudjanak működni. Szerintem az ilyen iskoláknak még a környékéről is ki kell tiltani a rendőröket, hogy az arany babukák ancival és apcival zavartalanul vegzálhassák azokat a szemét náci tanárokat, akik kizárólag faji alapon hátráltatják a fejlődésüket. Esetleg kéne még valami mennyiségi kvóta, aminek a teljesítése után nőne a segély összege... elég abszurd, hogy 1 tanár megkéselése utána ugyanannyi segély jár mint mondjuk 5 megkéselése után... azért ez kemény meló, meg a bicska is drága.

    Természetesen a modern, haladó szellemiségű, együtt érző liberális eszme értelmében az a túlnyomó többség aki szeretné élve látni a tanárt és adott esetben még tanulna is tőle, az magasról le van szarva. Milyen maradi dolog már egy demokráciában a túlnyomó többség érdekeit figyelembe venni... felháborító!