10725198101090741028.jpg

-Nem alkalmazunk jelzős szerkezetet. Még arra se, akivel nagyon nem értesz egyet.
-Nem gyűlölködünk!
-HADITECHNIKAI TOPIC, aki nem tudja értelmezni, az megy máshova!


[Légi Harcászati / Légvédelmi FAQ]
  • horthy
    #93163
    Nekem megvannak még talán az 1991-es " Sivatagi Vihar "' ujságcikkek akkor 15-éves voltam az volt az akkori mániám hogy kivagdaltam őket az ujságokból és tele vannak hihetetlen pontosságú Patriot rakétákról szoló cikkel legyőzhetetlen-lelőhetelen USA vadászrepülőgépekkel stb nem akarom a magasztalást fokozni . Azta kiderült hogy volt 3-4 iraki légi győzelem is még igy is ez 1<10-hez de azért mégis csak valami . Szoval én jobban szeretem a korrekt elemzéseket . Ezért volnék kiváncsi mik a reális Koreai , Vietnámi , Arab-Izraeli eredmények . Mert van egy olyan mondás : " hazug mint egy hadijelentés " . Itt ez a F-35 példa mert érdkes az egybeesés . Nézzük az eladok szempontjábol mit gondolnak a vevők hogy milyen lopakodo az a gép amit el lehet találni ? Vagy megrongálni . Tehát akkor azt észlelték . Tehát akkor az nem is " tökéletes " lopakodó és még ráadásul iszonyatosan drága . Megéri megvenni vagy nem ?? Meg ha jól emlékszem ( ezt kihangsulyozom ) valahol olvastam egy cikket hogy az izraeliek is további F-15 beszerzésen gondolkodnak F-35 helyett . Mi az ok ?