10725198101090741028.jpg

-Nem alkalmazunk jelzős szerkezetet. Még arra se, akivel nagyon nem értesz egyet.
-Nem gyűlölködünk!
-HADITECHNIKAI TOPIC, aki nem tudja értelmezni, az megy máshova!


[Légi Harcászati / Légvédelmi FAQ]
  • horthy
    #93137
    Én sem vagyok az orosz vadászgép fétish hive megmondom öszintén . Jobban szeretem a realitást . Biztos hogy az amcsi gépeknek jobb a radarjuk fedélzeti elektronikájuk mégha valamennyire igyekeznek az oroszok és kinaiak felzárkozni . De most jön a de hogy a legtöbb ember is az amcsi vadászgépeket nyugati média légiharc sztorikról youtubos ( dogfight ) videokból ismeri . Szerintem itt is vannak nem kicsi ferditések mint pl : az Izraeli légiharc veszteségek mitósza , statisztikája máshova irjuk a veszteséget és akkor az nem légiharc veszteség ( ezzel is romboljuk az ellenség harci morálját pszihologiai hadviselés ) de ez az USA-ra is igaz . Hosszu ideig el sem ismerték hogy egy 1 generációval fejletlenebb iraki Mig-25 lelött egy modern F-18-ast 1991-ben . Nagyon nehéz szülés volt beismerni gondolom nem tett volna jót az eladásoknak . Vagy Panavia Tornado vs Mig-29 . Vagy SA-5 állitolag megrongát egy izraeli F-35-t ők azt mondták " madár " repült neki . Sokszor évtizedekkel később derül ki az igazság amikor már nincs jelentősége .
    Utoljára szerkesztette: horthy, 2020.08.04. 15:20:51