10725198101090741028.jpg

-Nem alkalmazunk jelzős szerkezetet. Még arra se, akivel nagyon nem értesz egyet.
-Nem gyűlölködünk!
-HADITECHNIKAI TOPIC, aki nem tudja értelmezni, az megy máshova!


[Légi Harcászati / Légvédelmi FAQ]
  • kiskorúbézoltán #92234
    Ok, most teljes a káosz... :D

    "a lenti első kép a Obrum-é, akik a saját alvázukra építették, amire a Krab önjáró ágyútarack is épül"
    Én a lentiből a 3. képet nézem krab-nak.

    Ha ezek külön cégek, akkor úgy tűnik, hogy maga a rakéta és indítóállványa már kiválasztásra került és már csak az alvázzal történő variálás megyen.

    Mintha régebben lett is volna itt pár kép valami BMP-s változatról egyiknek a tetején mint itt, másiknak a desszanttérben félig. De lehet nem jaól emlékszem.

    Viszont ebből a dobozizéből, hogy nem indítanak rakettát az is biztos. A nyakam nem tenném rá az igaz, de egy rakat dolog hiányzik róluk. Mi tartja zárva az ajtókat menet közben? Mi nyitja ki? Mert rakéta ezt nem töri át sérülés nélkül. Ha ilyen laposan indítják akkor nagyot nem fog tudni fordulni.
    Szóval én tartom, hogy a doboz csak egy makett, max a méret és elhelyezés bemutatására szolgálhat szerintem.

    A cikk ahol a képek voltak nem ír konkrét rakétatípust? Abból sok minden kiderülne. Tippre valami nagyobb lőtávolságú spike.