10725198101090741028.jpg

-Nem alkalmazunk jelzős szerkezetet. Még arra se, akivel nagyon nem értesz egyet.
-Nem gyűlölködünk!
-HADITECHNIKAI TOPIC, aki nem tudja értelmezni, az megy máshova!


[Légi Harcászati / Légvédelmi FAQ]
  • JanáJ
    #92200
    1, 20mp és a végtelen között.
    2, A radar észlelése és a szóban forgó IFV kijelzőjén ennek jelzése között eltelt idővel szerintem kb számolni sem kell.
    3, Na ez már egy fontos kérdés.

    Értelmezésem szerint te azt írtad, hogy hiába növelik akár duplájára a PGM-es malac hatótávját, az a hatótávolság szélén már inkább kevésbé veszélyes. Számolni kell vele, de nem akkora para. Erre írtam, hogy szerintem meg nem. Mert a horizont alá ment gép az eredeti fenyegetéstől védve van, a baka meg nem. Mivel semmi konkrétumról nem beszéltünk, ezért én a te 2-3 perces repülési idődből kiragadtam a 2 percet. Ha a két perc 0. mp-ben csipog az IFV/APC/MRAP/lovaskocsi kijelzője hogy incoming, akkor is eseti, hogy 2 perc alatt a 6+ fő bent lesz begombolkozva. Itt ugye pont úgy lehet, hogy valamiért várakoznak és 20mp alatt mindenki bent, mint hogy valamivel el vannak foglalva, amikor nem feltétlen van meg a 2 perc. Tudtommal nincs minden Joe-n tablet, ezért az IFV fogja magát elkúrjantani a rádióba, hogy befelé. Ha bent vannak még akkor is benne van a pakliban egy közeli/közvetlen találat, meg addig se tudnak semmi érdemlegeset művelni. Míg a te hasonlatodban a vadász max haza megy és holnap jön újra.