10725198101090741028.jpg

-Nem alkalmazunk jelzős szerkezetet. Még arra se, akivel nagyon nem értesz egyet.
-Nem gyűlölködünk!
-HADITECHNIKAI TOPIC, aki nem tudja értelmezni, az megy máshova!


[Légi Harcászati / Légvédelmi FAQ]
  • JanáJ
    #92171
    Volt baráti tűz, még ha jóval kevesebb is, akkor meg?
    Hogy jön az aknavető elleni védekezés nehézsége az eredeti témához? Ott voltak előre kikészített fedezékek a támadás ellen.
    Nem ugyan azt értjük a "horizont alá" alatt. Molni példájában a vadász biztonságban volt. Erre írtam én, hogy sántít a hasonlat, mert gyalog Joe nem lesz biztonságban, "csak" jelentősen növeli az életben maradási esélyét, hogy van két perce behúzni a nyakát. Két perc alatt megnézem hogy hogy másznak be 6+an egy APC/IFV-be ami teljes védelmet továbbra sem ad. Szóval a "akkor megsemmisítésre nem nagyon jó. Elnyomásra igen" SZERINTEM nem áll meg.
    Csak nem bírtad ki személyeskedés nélkül. :-) Az én szerintemembe belekötsz, de a következő hsz-ban már "rémlett valami", meg "rég volt", meg nem is tudom. Emlékeim szerint pont tüzér vagy hasonló voltál, szóval pont leírhattad volna, hogy nem, nem így van, hanem... Szerintem is hagyjuk egymást, mert szerintem a leugatástól nem leszek okosabb, a kiigazítástól igen, a nagyképűsködés meg nem mozgat. #ravasz #ágyú #anyahajó