10725198101090741028.jpg

-Nem alkalmazunk jelzős szerkezetet. Még arra se, akivel nagyon nem értesz egyet.
-Nem gyűlölködünk!
-HADITECHNIKAI TOPIC, aki nem tudja értelmezni, az megy máshova!


[Légi Harcászati / Légvédelmi FAQ]
  • [NST]Cifu
    #91145
    Az a baj ezzel a cikkel, hogy értelmesen is meg lehetett volna csinálni. Elmagyarázni, hogy miért jobb az F-35A mint az F-16V, és hogy adott esetben milyen opciók lennének a Gripen bővítésére. Arra rámutatni, amit ugye a topicban nemrég Molni említett, miszerint a Gripenek a második 10 év után Magyar tulajdonba kerülhetnek plusz ráfizetés nélkül. Mert ez is hibásan szerepel a cikkben (hogy mennyire rázná meg a Svédországot, ha mégse vesszük meg a gépeket). És így rögtön más olvasata lesz az egésznek, mert a Gripen, ha egy kicsit költünk rá, még tovább 10 évet elrepülhet, és fejlesztésekkel (fedélzeti elektronika, fegyverzet, esetleg hajtómű) még csak szégyenkeznie se nagyon kellene a környező országok légierejein végignézve.

    Érdekes, hogy most megnyitva mintha változott volna a tartalma, például most belekerült a BMW-s hasonlat, amit első megnyitásnál nem láttam. De lehet akkor csak én vagyok szelektív olvasó.