10725198101090741028.jpg

-Nem alkalmazunk jelzős szerkezetet. Még arra se, akivel nagyon nem értesz egyet.
-Nem gyűlölködünk!
-HADITECHNIKAI TOPIC, aki nem tudja értelmezni, az megy máshova!


[Légi Harcászati / Légvédelmi FAQ]
  • Palinko
    #91126
    Ráadásul szerintem a cikkben nem is a haditechnikai rész az érdekes mert abból nem sok van hanem a nagy logikai bukfenc.

    Körmondatokban szúrja tökön magát meg a logikát. Egyrészt lecserélni valszeg nem cserélnék még le csak mellé tennék, de az igazi fájdalom ott jön, hogy szerinte jól kitolnánk a svédekkel, ha lejár a lízingelés és kifizettük a gépeket, aztán meg leváltjuk őket. Miért is fájna ez nekik ha már kifizettük? Jó alkatrészeket meg egyebeket nem vennénk, bár szerintem irreális hogy ekkora pénznyelő projektet csak úgy kidobnának 7 év múlva, mikor minden más sereg még elég modernnek tartaná a gépeket az üzemben tartáshoz. Szóval a Svédekkel csak akkor lehetne kicseszni ha most ki tudnának valahogy bújni a lízing szeződés alól, de arra nem tudom mi a lehetőség gondolom nem sok. Szóval ők mindenképpen jól jártak már.

    Kb mintha azt mondta volna hogy lízingelek a banktól egy kocsit, kifizetem majd "jól kicseszek" a bankkal hogy leselejtezem azt nem hajtom többet a kocsim.