10725198101090741028.jpg

-Nem alkalmazunk jelzős szerkezetet. Még arra se, akivel nagyon nem értesz egyet.
-Nem gyűlölködünk!
-HADITECHNIKAI TOPIC, aki nem tudja értelmezni, az megy máshova!


[Légi Harcászati / Légvédelmi FAQ]
  • molnibalage83
    #90988
    Ez szerintem inkább csak azt mutatja, hogy szépek a lőtéri eredmények, de harcban sokkal kisebb a fegyverhasználat pontossága, ahol vissza is lőnek rád és nem frissen borotválva és kipihenten vagy a csatamezőn...

    Igen, pszichológiai hatás is van, de akkor magyaráz már meg nekem, hogy mi termelte ki azt a brutálsok halottat a háborúkban. Pár százaléknyi ember és a tüzérség és bombázások?

    A városharcokba, ha csak pár százalék akart volna ölni, akkor soha nem érnek véget és nem olyan véresek.


    In WW2 only one percent of the pilots accounted for thirty to forty percent of enemy fighters shot down in the air. Some pilots didn’t shoot down a single enemy plane. A very interesting statistic when you think about it.

    Ez csak azt mutatja, hogy milyen kevesen élték túl az első bevetést egy idő után és azt, hogy mennyire magas a belépési küszöb a sikerhez. Meg azt, hogy a szövi pilótáknak nem volt célpontja. A teljes WWII időtartam alatt az USAAF vadászpilóták fele EGYETLENEGY ellenséges vadászgépet sem látott. Soha.

    George McGovern is 30+ bevetést repült B-24-essel és soha egyetlenegy német vadászgépet sem látott.

    Így nehéz lőni.

    Ez a rész a cikk legnagyobb tévedése, mert a szezonnal érvel a fazonnál.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2019.05.29. 10:51:34