10725198101090741028.jpg

-Nem alkalmazunk jelzős szerkezetet. Még arra se, akivel nagyon nem értesz egyet.
-Nem gyűlölködünk!
-HADITECHNIKAI TOPIC, aki nem tudja értelmezni, az megy máshova!


[Légi Harcászati / Légvédelmi FAQ]
  • ToxiMaxi
    #89861
    A szélben repülés fontos szempont, különben nagyon időjárásfüggő lesz. Ennek az irányítása nem olyan, mint egy civil dróné, nem tudsz vele úgy repülni, hiszen gombokat nyomkodsz, éppen ezért nagy szélben a poziciód tartása is nagyobb kihívás lesz. Belső térben nincs szél de nincs GPS jel sem, tehát tájékozódni csak optikailag tudsz, mivel semmilyen más szenzor nincs rajta. Annyira véditek ezt a kis felbontást, hogy kezdem azt hinni, hogy a nagyobb felbontás hátrány. Egyébként ha megnézed a marketing videót abból az jön le, hogy full stabilan repül, pedig semmilyen mechanikus képstabilizálás nincs rajta, pár videó van csak fent, abból nekem az jön le, hogy utólagos képstabilizálás van, ezért ugrál a kép széle. Ez segít a tájékozódásban. A repülésben már nem annyira.

    Nekem az a gondom vele, hogy civil drónok ennél sokkal többet tudnak. Tudom, hogy a katonai felhasználás, meg a kis méret sok dolognak a korlátja de pont ezért én ennél többet várnék el, egy drága katonai dróntól.
    Utoljára szerkesztette: ToxiMaxi, 2019.02.08. 09:23:45