10725198101090741028.jpg

-Nem alkalmazunk jelzős szerkezetet. Még arra se, akivel nagyon nem értesz egyet.
-Nem gyűlölködünk!
-HADITECHNIKAI TOPIC, aki nem tudja értelmezni, az megy máshova!


[Légi Harcászati / Légvédelmi FAQ]
  • kiskorúbézoltán #78826
    Mondjuk azért az igazsághoz tartozik, hogy élesben viszont elég sok pgm-et dobálnak, így a jártasság fennmarad sokaknál amíg műveleti területen vannak.

    Gépágyúval meg valamiért mindenki lő földi célra, gondolom olcsó (viszonylag) a lőszer és olcsó a földi cél is. Valamire biztos jó.

    Pgm-nél nem feltétlenül igaz amit írtál, a lézeres cuccoknál kell a tapasztalat, hogy hogyan/honnan világítja meg/repül rá a célt/célra, mert közel sem biztos, hogy mindig lesz visszaverődés a bomba felé. Nem tudom, ezt mennyire tudják szimulálni, kb 5 évvel ezelőtt még nem tudták az amerikaiak.

    De ami tény, nyakra főre valóban nem dobálnak semmit. De valamennyit dobnak az elterjedtebbekből, legalábbis azok akik arra szakosodtak.