
-Nem alkalmazunk jelzős szerkezetet. Még arra se, akivel nagyon nem értesz egyet.
-Nem gyűlölködünk!
-HADITECHNIKAI TOPIC, aki nem tudja értelmezni, az megy máshova!
[Légi Harcászati / Légvédelmi FAQ]
-
#24719
"a mesterlövész figyel, figyel, figyel, tudja a célpont szokásait, mindent tud róla, és egyszercsak jön a a parncs, hogy tűz"
Véleményem szerint ezeknek az irakiaknak nem igazán adtak tűzparancsot, és Ők "poénból" kilövöldöztek pár katonát, mivel akármelyiket kilőhették volna, akik a videón szerepeltek. Ott van például amikor 3-man ülnek a páncélozott jármű tetején. Bármelyiket kilőhette volna, csak bökött egyet és a középsőt kidurrantotta.(Avagy mégis feladata volt hogy a középsőt kell?!)
Mellesleg az egész videóra van véve, tehát ez sem azt jelzi, hogy küldetésből lőttek/lövi a faszi katonákat... Tehát úgy értem amit az utolsó mondatodban írtál, és talán erről szól az egész videó:
"a mesterlövész megérzi a hatalmat a kezében és mindenkire tüzet nyit"
#24698: Igaz, aláírom, de azokat nem veszik videóra, és itt most ez a legfőbb tény. (Avagy tudsz mutatni?)