Senki nem veszi észre, hogy átverik a nézőket???????
  • zorba3333
    #551
    Amit az RTL csinál az gusztustalan. Tegnap 20:00-ra volt meghirdetve a film ami mindjárt közel fél óra késéssel el is indult. A másik: Pénteken film főcím, még megy a szereposztás, és máris 8 perc reklám.....Ez már a gusztustalanság netovábbja. A két legjobban a nézettségért imádkozó TV csatorna sz*arik ennyire a nézőkre? Már alig várom, hogy valaki előálljon egy olyan eszközzel amivel szűrni lehet a reklámjelet, és tudom is én az általam beállított zenét adja be addig amíg reklám tart. Inkább nézegetek 8 percig pl: tájképet, vagy hallgatok zenét...bármit amivel a reklámokat ki lehet zárni. Ha a hegy nem megy ....Ez egyre durvább lesz, és a végén már tényleg csak reklámokat fogunk látni. Ha a cégek elkezdenek elállni a reklámozástól mert senki sem nézi, akkor a tv csatorna jobban meg fogja becsülni a nézőt, és elkövet majd mindent azért, hogy megnézze a reklámokat is, hiszen ebből él méghozzá igen fényűzően. A koldulós (telefonáljon és garantáltan átbassz*k) műsorokról már szót sem ejtek...
    Arról nem is beszélve, hogy nem a reklámokra fizettünk elő!!! Én megértem, hogy szükség van rá, mert bevételi forrás, de ne menjen már el a gusztustalanság tetőfokáig, hogy közel fél órával csúszik az esti program amiatt az itthon egy kicsikét ismertebb embereket favorizáló ""celeb"" néven futó, de a szó valódi tartalmához nem sok eredeti hasonlatot mutató műsor miatt. Jaaa mert ott sikerült eladni + reklámidőt...aha a nézők azon fele akik szerettek volna kikapcsolódni, ha már fizetnek érte azok pedig le vannak ejtve mi, had várjon...úgy is kivárja.... Kíváncsi lennék ha ki lehetne venni a csomagból a csatornát hányan tartanák meg, főleg akik rendelkeznek internettel, és némi hozzáértéssel?!