556
Senki nem veszi észre, hogy átverik a nézőket???????
  • öregember
    #556
  • akyyy
    #555
    mama 2 az sg szégyene fogja holnap este a fókuszban alázni az sg-t. negavit reklám, roszabb lesz, mint az érettségi botrány!!négyöt
  • kill3r21
    #554
    :)
  • pauly
    #553
    ja meg néha akkora logókat tesznek a sarkokba,hogy a film már nem is látszik :D
  • pauly
    #552
    Egyszerű,rtl-t,meg az ilyen mocsok csatornákat nem kell nézni! :) Főleg filmet nem szabad,mert úgyis telenyomják reklámmal,meg össze-vissza vágják...
  • zorba3333
    #551
    Amit az RTL csinál az gusztustalan. Tegnap 20:00-ra volt meghirdetve a film ami mindjárt közel fél óra késéssel el is indult. A másik: Pénteken film főcím, még megy a szereposztás, és máris 8 perc reklám.....Ez már a gusztustalanság netovábbja. A két legjobban a nézettségért imádkozó TV csatorna sz*arik ennyire a nézőkre? Már alig várom, hogy valaki előálljon egy olyan eszközzel amivel szűrni lehet a reklámjelet, és tudom is én az általam beállított zenét adja be addig amíg reklám tart. Inkább nézegetek 8 percig pl: tájképet, vagy hallgatok zenét...bármit amivel a reklámokat ki lehet zárni. Ha a hegy nem megy ....Ez egyre durvább lesz, és a végén már tényleg csak reklámokat fogunk látni. Ha a cégek elkezdenek elállni a reklámozástól mert senki sem nézi, akkor a tv csatorna jobban meg fogja becsülni a nézőt, és elkövet majd mindent azért, hogy megnézze a reklámokat is, hiszen ebből él méghozzá igen fényűzően. A koldulós (telefonáljon és garantáltan átbassz*k) műsorokról már szót sem ejtek...
    Arról nem is beszélve, hogy nem a reklámokra fizettünk elő!!! Én megértem, hogy szükség van rá, mert bevételi forrás, de ne menjen már el a gusztustalanság tetőfokáig, hogy közel fél órával csúszik az esti program amiatt az itthon egy kicsikét ismertebb embereket favorizáló ""celeb"" néven futó, de a szó valódi tartalmához nem sok eredeti hasonlatot mutató műsor miatt. Jaaa mert ott sikerült eladni + reklámidőt...aha a nézők azon fele akik szerettek volna kikapcsolódni, ha már fizetnek érte azok pedig le vannak ejtve mi, had várjon...úgy is kivárja.... Kíváncsi lennék ha ki lehetne venni a csomagból a csatornát hányan tartanák meg, főleg akik rendelkeznek internettel, és némi hozzáértéssel?!
  • Mészy
    #550
    Ma este vége lett a filmnek, utána szokásos 8-10 perces reklám és előzetesek. Elkezdődött a Heti hetes kb. 4 perc ment le, utána megint 8-10 perc reklám és előzetes. Nem gyenge...
    az egy dolog, hogy kb. fél órát késett...
  • SpaceNinja88
    #549
    Hát ja...

    Közbe töltöm le angolul a versenyt D:
    BTW: Reggeli sux...
  • akyyy
    #548
    hát jah. nem elég hogy a versenypályán ott volt az a bazi nagy shell logó, még azt reklámozták:D
  • SpaceNinja88
    #547
    Tegnap az RTL Klub megint betolt egy reklámot verseny közben félképben...
  • Yeti007
    #546
    Már csak azt kéne megtudnom honnan tudnám leszedni
  • Yeti007
    #545
    Köszi. Akkor én nem jóra gondoltam. De a Nagy Durranás 2 az akkor. Köszi.
  • Yeti007
    #544
    kerestem már ott is. de csak nem jut eszembe meg, és nem is láttam olyan képet ami emlékeztetne rá..
  • Seth
    #543
    szerintem a Nagy Durranás 2-re gondolsz , és az az nem Leslie Nielsen hanem Lloyd Bridges. AZtán lehet nem egyre gondolunk.egy kis best of , a végén a kardozós jelenet,meg ebben van amikor egy anyajegyet csak úgy leveszi a csaj , a másik meg felrakja
  • schrank
    #542
    imdb ---> leslie nielsen ---> találatok ---> kiválaszt
  • Yeti007
    #541
    Sziasztok. Tudom ez nem ideillő kérdés de hátha tudja valaki annak a filmnek a címét amit már régóta keresek. Régebben minden szilveszterkor úgyemlékszem játszotta az RTL klub vagy TV2-tő. Leslie Nielsen szerepel benne és a végén vagy a vége fele lézerkardal is küzd egy másik ember ellen. Meg egy nő is szerepel benne ^^ Akinek a pofáján egy ·"anyajegyvan" :) Vkinek ismerős lenne amit írok légyszives írja le a film címét.
  • toretto r34
    #540
    pl. retek klub meg tv2
  • SpaceNinja88
    #539
    -nyáladzik-
  • Tatyla
    #538
    mijaza kereskedelmicsatorna?
  • toretto r34
    #537
    ezek a kereskedelmi csatornák nem érnek semmit, unalmasak eröltetett müsoraik vannak.
  • SpaceNinja88
    #536
    Megint kezdik... yay xD
  • Apus
    #535
    a legszarabb, hogy elötte-utána reklám. nagyon szennyes szar.
  • kuci06
    #534
    Most is fekete kép RTL-en, 10 percre

    miért? 2004-es műsor, valami "Anyacsavar" :D
    hehh
  • SpaceNinja88
    #533
    Helyes! :D
  • zotja
    #532
    nemm kell nézni szenny csatornát.
  • SpaceNinja88
    #531
    És 9-10 közt is volt tegnap este a Rettegés Foka miatt.
    Na, ma mennyi lesz?
  • SpaceNinja88
    #530
    Egyre jobb! :D Szánalmas, nemde? ^^
    Srácok, csináltam egy rövid véleménykifejtést - persze improvizálva - erről az egészről, hallgassatok meg... (amúgy igen, én csinálom a rossznintendojatekok.blog.hu témát...)

    Visor aka SpaceNinja88: Szerintem: Műsorszünet @ RTL Klub
  • FZoleee
    #529
    Most meg 21.00-től 22.00-ig a 2005-ös(!!!) rettegés foka miatt, mert nem rakták ki azt a rohadt 16-os karikát :S
  • SpaceNinja88
    #528
    Igen, a BK miatt :D
  • FZoleee
    #527
    volt most 20.40-től 2(!) percig xD Eszem-f*szom megáll xD
  • SpaceNinja88
    #526
    Rácsaptak még huszonötöt. Idézem miért, LOL:

    Fókusz c. műsorának 2006 09 27-i adása, valamint annak műsorajánlója megsértette a... blabla... a vizsgált adás aktfotózásról szóló riportjának képi illusztrációjával, továbbá annak ellenpontozás nélküli hangsúlyozásával, hogy a fotózás ellentételezésül szolgáló jelentős anyagi előnyök motiválják a modelleket.

    WTF?! :D Ergó a kurvákat megkérdezték hogy kapnak-e érte pénzt? XD
  • SpaceNinja88
    #525
    LOL és most ÖT PERC :D:D:D:D
  • ForzaInter
    #524
    -
  • SpaceNinja88
    #523
    Híradó közben kaptak még negyed órát! Érted? Híradó KÖZBEN :DDDDD
  • toretto r34
    #522
    Hát az egy nagyon veszélyes mese meg kellett büntetni az rtl-t
  • SpaceNinja88
    #521
    Srácok! Mi volt az RTL Klub-on reggel 06:30 és 08:30 közt, a 2006. 02. 26-án sugárzott Jackie Chan kalandjai - Bikában az erő miatt mert rosszul karikázták - rajzfilmnek 12-es karika nem volt elég - nos?

    MŰSORSZÜNET! :D :D :DDDDDDDDDDDDDDDDD

    Megint kezdődik emberek! ^^
  • szimre
    #520
    Igen! Cu accordul parintilor igaz inkább szülői beleegyezést jelentene...
  • CsepeLee fiú #519
    SZVSZ: szerény véleményem szerint.

    Az AP-t pontosan nem tudnám megmondani, de olyasmi.
  • rcstuning
    #518
    Szerény véleményem szerint talán?
  • rcstuning
    #517
    Egyébként minek a rövidítése az AP? Szülői felügyelettel románul?
    És ha már itt tartunk mi az az SZVSZ?