1411386313.png
  • RJoco
    #103014
    Olyan üzletből érdemes venni, ahol olcsóak az alkatrészek, van raktáron, ami kell neked, adott esetben gyors a posta és jó az ügyintézés.
    Ha neten veszed, akkor 14 napod van a vásárlástól elállni. Vagyis, ha valami nem működik, akkor nincs gond, csak vissza kell küldeni. 14 nap után jön a gariztatás, ami hetekig is eltarthat.
    Ha van a közeledben számtek bolt, akkor ott is érdemes lehet körbenézni. De ilyenkor csak 3 nap van az elállásra.
    Ha nem tudod magadnak összerakni, akkor mindenképp olyat kell keresni, ahol összerakják. Általában ezeket akkor már le is tesztelik, így elvileg rosszat nem kaphatsz.
    Az első csúcskategóriás gépem 3 oldalról és nem tudom hány eladótól vásároltam össze. Mindenből a legjobb áron vettem.
    Magyarországon az edigital-t (most már emag) és a pcx-et ismerem, mint nagy online kereskedők. De ez nem jelenti azt, hogy ne lenne más.
    Mivel én Németországban élek, így elsősorban német cégektől vásárolok, valamint amazon-ról és ebay-ről, SaturnMediaMarkt-ból. Tényleg, Magyarországon is van MM. Akkor onnan is lehet, ha nem túlárazott a cucc. Online rendelve, de üzletben átvéve tudtam él a 14 nap. És, ha gond van, vissza lehet vinni az üzletbe.