1411386313.png
  • mucsácsó
    #101979
    jaja ez igaz, csak ugye nagyon be van lengetve, hogy RTX-képesek lesznek a konzolok is, és hogy 4K ill. 8K @ 60 FPS lesz (amit kétlek rohadtul, de még a 4K@60FPS-t is nagyon... :D)... 150-200k-s vasból ezt lehetetlen lenne kipréselni szerintem, még jövő évvégére is, de persze ne legyen igazam :D

    Amúgy jah, sajnos gen vége van, nagyon érződik már sokszor...egyre több a gyatra port, elég megnézni a Controlt, ami bezuhan 10 FPS alá is base PS4-en nagy ütközeteknél, szóval az már azért a játszhatatlan kategória szerintem... :D

    PS5-öt fix, hogy veszek majd, viszont talán nem gond, ha van egy viszonylag elfogadható PC mellette.. sokszor szívtam a fogamat, mert azért vannak jó kis indie illetve PC/Xbox only játékok is, amik a jelenlegi "csúcs" laptopommal már 720p-ben se képesek csutka grafikán 30 FPS-t produkálni...

    3600X-re van csak a faszább hűtő, meg minimálisan jobb, de elvileg 3600 + fasza hűtővel ugyanott vagy (árban is amúgy) - legalábbis ilyesmiket olvastam.. :)

    igazából a november végén megjelenő Doom Eternalt már PC-n képzeltem el tolni :))
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.09.01. 21:49:05