1411386313.png
  • mucsácsó
    #101977
    hmm, köszönöm szépen a gyors választ! :) hát igazából pontosan leírtad a kételyeimet :D pont ezen dolgok miatt vacillálok... nyilván 1-2 évre nem biztos, hogy megéri ennyit rákölteni, pláne hogy a RTX 2060 egy eléggé belépő szintű RTX kártya, ami már most alig-alig bír el a teknóval, akkor később mi lesz, ha az lesz már az "alap" grafikai megoldás :D

    Cyberpunk 2077 csábít igen, nem is kicsit, viszont az kritikán aluli lesz base PS4-en, ezt már most megmondom itt... :D de PS4 Protól se várnék akkora teljesítményt, de az még csak-csak elviszi majd..

    PS5 esélytelen februárban, hiszen hivatalos SONY post van arról, hogy 2020 április végéig egészen biztosan nem jön :D ... viszont a bejelentése az akkor lesz (szerintem), 2020 február - mint ahogy anno PS4-et is egy 2013 februári keynote-on leplezték le:)

    A tippekért meg extra köszönet, fontolóra veszem a dolgokat meg számolgatom a büdzsét :)
    CPU hűtőt azért gondoltam, mert az alap hűtőket mindenki fikázza, de gondolom lehet azért csak, mert a nagy guruk húzni akarják idővel (vagy instant...), aztán hogy inkább legyen rajta már előre... gondolomén...

    Azt viszont pláne nem tudtam, hogy tápoknál ekkora eltérés van... :D