• kasika
    #9
    Nekem ez a kép alakult ki: egy fx500 komoly, meg minden, ugyebár directx9, húú, komoly, meg minden-->vegyüüük meg, stb... Na igen, dehát azt látni, meg hallani, hogy a tesztekben a jóöreg Ti4200-es a tesztekben odaveri (bocs, nem nVidia párti vagyok, csakhát ugye maradjunk házon belül). Hmmm, hmm, hát, de ugye a játékok még futnak ezen is 1024*768-ban, mert MÉG elég. Utána majd lejjebb veszünk a részletességből... Meg aztán ugye jön a dx9 és akkor majd megláccik a teljesítménynövekedés (ezt egybe kell írni?) az új cuccoknál, tehát, a Ti4200-es majd alulmarad. Hmmm, nade, mint láthatjuk ezt manapság is, dx7.1-es kártyákon is azé elég komolyan néznek ki a dx8-as játékok... De vajon eléggé? Ez ugye pénztárcakímélő (és ezt egybe kell írni?). De ha már többet költünk, akkor várjunk még egy kicsit (kuporgassuk a pénzt) és vegyünk már egy 5600-ost, mert az már télleg fasza, meg minden...! De arról meg az terjeng, hogy nem is olyan gyors, meg nyafog a nép. Hmmmm, akkor most mivan? Nem lehet minden kártya szar, az nem lehet - vetődik fel mondjuk Benned. Az fx5900 az meg drága. Nekem most ugyan nagyon elszállt a fantáziám és messzire mentem a kérdés témájától, de bocsi srácok (+ csajok). Csak gondoljátok ezt végig, mert elég durva. Szerintem. Mondjuk, ha innen nézzük, akkor már el is érkeztünk a topicban boncolt dolgokhoz... LoL. Szal oltás... =)) Hmmm. Jó ez a "tütürü"... LoL. Na télleg bocs, amúgy szerintem ez a kérdés valóban nem ebbe topicba való volt. Bocs. bye