98a2ea10-f187-4148-a03d-25b6020db8a7.jpe
  • CsuTy89
    #68894
    Tiszteletem!

    Habar messze nem vagyok olyan profi, mint itt sokan masok, megis szeretnem bemutatni a jelenlegi szerzemenyemet.

    A makettezessel szerzett tapasztalataim az evezred elejerol szarmaznak, amikor a beteljesulest egy osszekokanyolt, legfeljebb ket, higitatlan festekkel osszerakott valami adta. Azota a hobbi, mint virtualis tevekenysegkent letezett csak szamomra, megis nehany evvel ezelott ujra probat tettem.

    Nehany nappal az ev vege elott megjutalmaztam magamat egy Opel Manta 400 Group B makettel es annyira lenyugozott a reszletessege (talan csak azert mert meg nem volt meg dolgom photo-etched alkatreszekkel vagy kezzel foghato biztonsagiovekkel), hogy ugy dontottem, ezt az apro hobbimat otvozom a videozassal.

    A projektrol nem keszitettem tul sok fotot, de karpotoljon mindenkit eme nem tul rovid video az eddig elkeszult allapotrol.

    Remelem tetszeni fog, szivesen varok barmilyen eszrevetelt, javaslatot, barmi tanacsot, itt vagy akar a video alatt, amit a jovoben egy jobb vegeredmeny erdekeben felhasznalhatok. Negativ kritikat beleertve. Es akkor a video:

    Opel Manta Gr. B 400 Part 1