Tűzfal
-
#154
1.) nem mondtam hogy a mozillát nem lehet eltéríteni. Azt viszont állítom, hogy a mozilla egyreszt sokszor biztonságosabb, gyorsabb, jobb mint az ie. Azt is hogy a kép nem a mozilla sokkal inkább pl egy rendszer hosts fileját átíró, dns szennyezés következménye.
2.) A hír amit bevágtál, 2002ból a mozilla, idézem " A biztonsági rés a Mozilla 0.9.7 - 0.9.9 verzióit, és a 6.1-es, illetve újabb Netscape változatokat érinti.
Bétás progiban könnyű lyukat keresni, még RC (Release Candidate sem volt). Most hol is tartunk? 1.6-7? :)
3.) "Ezért tartunk itt. Sajnos. Az emberi hülyeség kombinálba microsofttal blaster, netsky es hasonlo josagokhoz vezet."
Itt nem csak kizarolag az IE-re hanem az egesz microsoft konstrukciós torzszülöttségére utaltam. Opera/windows/ie stb. Meg az egybegányolt szar. Ha legalább nem lenne benne alapból az ami szar.