Valaki segítsen!
  • slepyjohny
    #765
    sziaztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni, több szem többet hall alapon. :)

    Szereztem egy MSI Fx5200 TD128LF viedokártyát. Mivel használt a kártya nem kaptam meg hozzá minden átalakítót, csatlakozót stb. A problémám az hogy a kártyánek 2 gyári kimenete van. Az egyik Egy DVI-D (sajnos csak digitális így nincs hozzá átalakító analóg monitorra) A másik pedig egy S-video kimenet. Ahogy az msi honlapján böngészgettem, rájöttem hogy ezen a videokártyán úgy oldották meg a crt monitorral való kompatibilitást, hogy a kártyán elhelyeztek egy 14 tűből álló csatlakozási lehetőséget, és elvileg erre rátudnék kötni egy soros kábelt, aminek a másik végén egy "gyönyörű" :) HD15 Konnektor található. Erre vígan rátudnám kötni a CRT monitoromat, de mivel nincs meg ez a kis soros kábel, nem tudom használni a kártyát. Nincs esetleg ötletetek arra, hogy honnen lehet ilyet beszerezni, vagy ha nálatok otthon elfekvőben van egy ilyen szívesen megvásárolnám, de az is elkéozelhető hogy más megoldás is van. Várom a hozzászólásaitokat.

    Üdv,
    ZSolti