lamer topic
  • zaki
    #72
    másik sztori: kb 10-12 éves lehettem, amikor egy másik haverral gyűjtöttük az autójelvényeket, emblémákat, stb... volt már úgy 30-40 márkájú biztos, bicskával feszegettük le őket a verdáról. na mind1, egyszer a haver az 1ik lakótelepi parkolóban este egy alfa romeo-ról feszegette le a jelvényt, már le is szakadt, amikor qrva gyorsan kiugrott a verdából egy csávó, és lebaszott neki egy akkora pofont, hogy még nekem is fájt, pedig van 30 méterre álltam tőlük (én figyeltem, hogy nem jön e senki, végülis nem volt senki a közelben, csak bent ült a verdában csávó :PPPPP). mondta a csávó, hogyha visszateszi a haver a jelvényt, akkor ennyivel megúsztuk. szerencsre vissza tudta tenni a haver a jelvényt, bár nem tudom hogy, mert elvileg az kellett elforgatni, hogy ki tudd nyitni a csomagtartót. bazzeg utólag visszagondolva, mekkora gecc lehetett a csávó, hogy kivárt, míg leszedi a jelvényt, és nem egyből ugrik ki, amikor elkezdik birizgálni a szekerét :))) azóta még csak rá se nézek a verdák jelvényeire :P