lamer topic
  • zaki
    #66
    nekem is van/volt egy ilyen gyújtogatós sztorim: olyan 8-10 éves lehettem, és az 1ik haverommal szórakoztunk sokat a gyufával. egyszer amikor fent volt nálam, kicsempésztem a konyhából 1 csomag gyufát, és nem tudom mos már hogy miért, deemléxem, hogy mentünk le a hídhoz pirózni egy kicsit (). na mind1, jöttünk le a lépcsőházban, és a 2. a lift ajtaján a húzót, vagy kapaszkodót, vagy hogy a f*szba hívják, azt meggyújtottuk (meg nem mondom most már, hogy mi okból), és mentünk a hídhoz. később jöttünk haza, és látjuk, hogy 2 tűzoltókocsi+csomó ember áll a házunk bejárata előtt. mi meg ersze már rögtön tudtuk, hogy de nagy faszok vagyunk, mert felgyújtottuk a lift ajtaját. na mind1, megyünk fel hozzám, muterom kérdezi: nem láttatok vmi gyanúsat? mondjuk nem, miért? hát mert miután elmentetek valaki felgyújtotta a lift ajtaját, és a tűzoltók 1értelműen azt mondták, hogy szándékos gyújtogatás volt. na mind1, ez sosem derült ki, hoyg ki volt szerencsére, de sztem anyám sejtette, hogy mi voltunk. abban a lakótelepi házban laktunk még nyárig, és még mindig, ahogy jöttem le a lépcsőn, ott volt a 2.-on egy qrva nagy folt a lift ajtaja előtt, gondolom rendesen kiégett minden körülötte, és erről mindig eszembe jutott, hogy de nagy faszok voltunk :). de volt még jópár ilyen csínytevésem, majd írok még egy párat később :)