Lords of the Realms, Conqueror AD. 1086 és az ősöreg C64-es Medieval Lords RTS/KOS keveréke ...
  • TGWH
    #976
    Dícséretes, gratula a mod-hoz.
    Ami nem mód :D mod -> modification = módosítás. Mód-ból van egyjátékos és többjátékos :D De ez most csak egy kis kitérő, mivel rühellem a mod módnak való fordítását, remélem nem sértődsz meg érte.
    Ha jobban megnézed, akkor Spanyol Királyság sem létezett akkoriban, ahogy Zétáról sem tudja egy középiskolás sem, hogy önálló lett volna, én is csak wikis forrásokból tudtam meg, hogy egyáltalán volt ilyen. De akkor tegyük oda, hogy 1000 körül, 1200 körül, és hogy 1350 körül, meg van oldva.
    Nem csak egy helyen kell átírni a neveket, bár nem tudom hogy csináltad. europe.pak-ban vannak az országhoz tartozó nevek, nem cska a text.pak-ban. Minden esetre a tab-okra nagyon figyelj, az nagyon fontos pl. az országneveket tartalmazó fájlnál is. Minden államhoz tartoznak fájlok, amik megadják hogy az adott korszakban ki volt a királyi család tagja.
    Javaslom az angol fórumot, ott mindenre válaszolnak. http://forums.blackseastudios.com/forumdisplay.php?f=1