Lords of the Realms, Conqueror AD. 1086 és az ősöreg C64-es Medieval Lords RTS/KOS keveréke ...
  • keeper2
    #548
    Na, tegnap már írtam egy jó hosszú hozzászólást, de az elküldés elött egy frankó kis hibával bezáródott a fox. Ezt most sem fogom beírogatni. Mindenesetre, egy kis közvéleménykutatás: ki volt még olyan hülye, mint én, hogy csak mostanra jöttem rá a játék gyorsításra? Halál unalmas volt, amíg a csatákban végigmásztak, vagy a térképen elmasírozgattak a seregek. 8xosan már egész jó gyorsak, de tök röhelyes látni őket úgy rohanni. Mindenesetre, nagyon tudok gratulálni ahhoz, hogy még a 100. csatám táján is még mindig megmutatja, hogy hol a kastély, hol a várfal, hol az ellenség, és hol a seregem. Végülis, mi van, ha magamtól nem jönnék rá???? És netán úgy kűzdeném végig a csatát, hogy nem tudok róla, hogy az én seregem is eljött támadni :) :)
    Ja, és még valami: mivel várfalas város támadásánál nem jönnek ki a várfalon kívülre, így meg lehet játszani, hogy ha elfogy az íj, akkor szépen letáboroztatni az íjászokat, és 8xos gyorsításon elég gyorsan újratöltődnek íjjal, utána mehet újra a céllövölde. Egyébként már közeledem az 50 területhez.