Lords of the Realms, Conqueror AD. 1086 és az ősöreg C64-es Medieval Lords RTS/KOS keveréke ...
  • Papiczky
    #1235
    Szerintem csak látványelem! Én is többször kipróbáltam, de semmi érdekes nem történik, azon kívül persze, hogy leégnek az épületek. :) Ha esetleg van valamilyen hatása, akkor annyi, hogy csökkenhet a morál. De ezt is csak tippelem, nem biztos.

    A térképszerkesztő az jó dolog, de nehéz vele összehozni egy olyan térképet/modot ami megfelel az alapjáték által felállított - szerintem magas - igényességi szintnek. Leginkább a kiadó hibája, hogy nem lett több a játékból, mert ugye volt róla szó, hogy lesz második rész, meg még lesznek patchek, aztán a Crysis fejlesztői megvették a fejlesztőket... :( Innentől már el lehet képzelni, sajnos! Kár, hogy nem sokan játszanak manapság vele. :( Az ok annyi, hogy nem csillog a grafika és nem 3D-s, pedig ez a 2D-s alkotás szerintem köröket ver akármelyik 3D-re, hiába nincsenek benne speciális effektek és miegymások. A játék nagyon jól, könnyen modolható, ám ahhoz, hogy megváltoztass kicsit konkrétabb dolgokat, már szükség lenne a forráskódra, na meg persze programozói tudásra. Nem semmi dolgokat lehetne ebből kihozni...