Lords of the Realms, Conqueror AD. 1086 és az ősöreg C64-es Medieval Lords RTS/KOS keveréke ...
  • Papiczky
    #1232
    Íme, itt a pillanat. Feltöltöm a modot! A tegnapi nap során további módosításokat végeztem és építettem be, érdemes vele játszani! Érdemes ezzel kezdeni a játékot!!!

    Tapasztalatom szerint sokkal élvezetesebb így a játék. Már könnyű fokozaton is érezhetően nagyobb kihívást nyújt, nehezen meg pláne. Érdemes ezzel játszani, azoknak is akik csak most ismerkednek a játékkal.

    Mit adtam még hozzá?
    - A független ortodox államok +1 morál bónuszt kapnak.
    - A függő ortodox államok -3-as morál helyett -2-es morállal bírnak. Nagyon könnyű a katolikus országoknak ízekre szedni az ortodox seregeket. Itt az ideje, hogy enyhítsünk ezen a kínon!
    - A parasztok nagyobb sebzést okoznak a lovasságnak, vasvillájuk segítségével. Még mindig ugyanazok a gyenge, és használhatatlan egységek akik voltak, viszont a könnyű lovasságban így nagyobb kárt tudnak okozni. Példának okáért a dárdás 150-es aránnyal sebzi a lovasságot, míg az az alabárdos 100-al. A parasztok mindössze 30-al.
    - A bowman és az axeman egységek létszáma ezelőtt 20 volt, míg szláv társaikét 30. Most már ők is 30-an vannak.

    Letöltés:
    www.spz.uw.hu