Lords of the Realms, Conqueror AD. 1086 és az ősöreg C64-es Medieval Lords RTS/KOS keveréke ...
  • Petiii94
    #1067

    Régebben is Játszottam már Ageoffal ,de akkor nem anagyon foglalkoztam vele,de most nagyon izgat a téma.Pár napja amikor játszottam azon gondolkodtam ,hogy a németek és a törökök ,hogy a viharba kerültek amerikába...Németország amire megalakult addigra a gyarmatosítások végetértek,A török birodalom meg széteső félben volt szóval azon kívül ,hogy Afrika egy része az övék volt nem volt gyarmatuk főleg nem Amerikában.Azt aláírom ,hogy a Poroszok Európában az egyik legerősebb nép voltak és egyet is értek ,hogy helyük van a játékban.A törökök is elég sokat okoztak Európában és elég nagy birodalom is voltak szóval egyetértek ,hogy nekik is helyük van a játékban,de
    csak azt nem értem,ha ők belekerültek akkor
    pl.az olaszok miért nem???
    gyarmatosították Afrika egy részét igaz csak késöbb.A másik nagy hiányzó nép nekem a Habsburg birodalom(természetesen Magyarországgal),de mivel a játék mint németországnál sem foglalkozik részletekkel lehetne osztrák magyar monarchiának is hívni.Szerintem mi is és az olaszok is megérdemelnének a játékban egy egy helyet...DE ha nagyon erősködünk még akár Dánia is belekerülhetne gazdasági,kereskedelmi szerepe miatt(mondjuk Dánia esetleg lehetne Skandinávia is ,így Swéd és norvég állam is helyet kapna a játékban).Ezzel így minden állam belekerül a játékba.Esetleg még maximum Belgák hiányozhatnának
    ,de ők sokáig nem voltak függetlenek.Úgy mint most is a játékban lennének nemzeti egységek,alakulatok.
    pl. Az Osztrák-magyar monarchiánál úgy mint Pl.németeknél az Uhlánus lovasság nállunk lehetne egy erősebb Huszárság és esetleg osztrák vértes ezredek.Gyalogságnak is lennének külön egységei.pl. horvát vagy szláv határőr ezredek .Ezek gyengébb gyalogságot jelentenének de olcsón és gyorsan képezhetők lnnének.Az oszták gyalogság:ezeket úgy képzelem el mintahogy lehet a briteknél Redcoatot képezni úgy lehetne itt is osztrák gyalogság vagy valami hasonló és hogy mi magyarok is benne legyünk lenne egy magyar gyalogság amik a muskétásóktól jobbak ,de a hátultöltős puskával felszerelt katonáktól viszont gyengébbek lennének.Plusz lenne még alabárdos.A többi országét még nem gondoltam végig de még sok ötletem lenne.NEm tudom ,hogy véghezvihető-e vagy csak ábránd.

    De úgy gondolom ,hogy egy részletes magyarosítás sem lenne rosz habár úgyhallom már valaki foglalkozik ezzel.