• verti.go
    #36
    Én is szólnék pár szót:
    ABIT NF7S alaplap: semmi bajom vele, nagyon korrektül be lehet rajta állítani mindent + egy kis tuning is belefér

    AMD AthlonXP 2500+ (ami Barton): alapból 1833 MHz-en megy, nálam 2100-on atomstabil - több napon keresztül mennek letöltések + dolgozom + játszom
    A memória (samsung ddr400) természetesen két modulban van - összesen 512MB - , a dual channel ddr miatt.

    A hűtő egy glacialtech igloo 2510. Ez is jó: halk, jól hűt, olcsó.

    Videó: Powercolor R9600PRO EZ (ez 128 bites, viszont csak 4 nanos memória van rajta, ez viszont elég az 500as frekihez). 37 bruttó volt, és szerintem nagyon megérte. Sokszor csak sima 9600ost kap ennyiért az ember (vagy azt se), ez viszont gyorsabb annál.

    A monitorom már egy éve egy Viewsonic p90f. Baromi szép képe van, és olyan fényereje, hogy a brightness nullán van, mivel így nem vakít :) Amúgy a Viewsonic-ok jók, csak van pár széria (pl. az "E"), ami nem kifejezetten grafikus munkára lett kitalálva. De aki megnézi a honlapjukat, simán rájöhet, hogy melyik mire jó, mivel ők is odaírják :) Korrekt cég.

    A tápról még pár szót: nekem most is és az előző gépemben is codegen táp volt (most 350es, narancssárga cimkés, azelőtt 300as). Összesen 3 éve használom őket úgy, hogy a régebbi épp most is megy. Sokszor be van kapcsolva mind a kettő akár napokra is...
    És soha semmi bajom nem volt velük. Lehet, hogy mázlim volt, de ez az igazság :)

    Nah, csak ennyit akartam hozzátenni, remélem segítettem valakinek :)