Corvette 50th Anniversary Collection - Megjelent
  • gyraph
    #75
    Nekem mostanaban csak az MBWR tetszett igazan, bar igaz a menu es a legikozlekedes kicsit sok volt es a grafikai korites is kics muanyag izure sikeredett.
    Egyebkent a tobbi dologban is abszolut egyetertek veled, azt leszamitva, hogy a PS2-on ugyan tenyleg nem rossz a GT sorozat, de sajnos az autok fizikaja -hat hogy is mondjam, hogy ne bantsak meg senkit- eleg illuzio rombolo szerintem, talan nem is sokkal jobb, mint az NFSU-nak. Megis az a jatek az, amit mindig ugy hirdetnek, hogy:
    "The real driving simulator"
    :D -ugyan kerem...viccnek is rossz. A belső nezet pedig nekem is mindig hianyzik.
    A karacsonyfaegokbegabalyodo grafikaval megaldott NFSU-val pedig megis kénytelen voltam egy hetet vergodni, mert minden haverom jatszott vele neten es nincs is nagyon mostanaban mas, amit neten is lehetett nyomni, szoval beszaltam, de mar azt is dobtam.
    A Street Legal pedig pontossan azzal remisztett el, amit te is irtal.
    En konkretan az utobbi evek legjobb autos jatekanak az F1 2002-re epulo GT MOD-ot es Ferrari MOD-ot tartom...azokkal imadok jatszani, de a netes tamogatasa egyszeruen siralmas.
    Szoval jo lenne mar valami igazan jo autos game, ami ha nem is 100%-szim, de nagyon kozelit hozza es a tobbi kriteriumnak is nagyabol megfelel. Esetleg egy jo rally is rank ferne mar, mert a Rally Trophy ota egyszeruen csak fossal gurigazunk.
    Na mind1...a remeny hal meg utoljara. :)