134
Corvette 50th Anniversary Collection - Megjelent
  • hykao #88
    Azért, mert az volt az utolsó "NFS".
    Bár mintha a 3 és a 4 is sántított volna egy kicsit (a 2-t azért nem említem, mert az már régen volt), de lehet, hogy rosszul emlékszem.
  • Danny
    #87
    Hú de hollywood-i a fikcsi :D
  • Danny
    #86
    Én csak azt nem értem, hogy ha a Porsche Unleashed-ben olyan király volt az autó mozgása, mert az volt, akkor a HP2-ben és az NFSU-ban miért ilyen droton húzott?
  • Alexease
    #85
    Pedig ha jol lattam, te nyomod az NFS-U is Az sem egy csoda, egyszeru mint a szog:)) Ez valszeg bonyolultabb es komolyabb, mert itt legalabb nem automatan valt savot az auto mint ott;))))))))
  • Fefe
    #84
    Ja ez az utóbbi időben mindig így van sajna,hogy az infok marha jók aztán jön a csalódás. Pedig az ötlet jó lett volna dehát így....
  • zaki
    #83
    bazz, pedig olyan jónak hangzott a játék, amikor olvastam az elején az infokat róla... akkor én se kezdem el a töltést, mert én még nem nagyon láttam embert, aki dicsérte volna a gamet...
  • Fefe
    #82
    De jó,hogy nem kezdtem el letölteni
  • ShaiHulud
    #81
    de szep csillagocskak :D gondolom ez ilyen 1-14 eves korig valo jatek:)
  • Alexease
    #80
    Tenyleg, erre nem is gondoltam;)))
  • bodesz
    #79
    :D
  • gyraph
    #78
    Most mer? Szep karacsonyi csillagszoros hangulata van... :DDD
  • Alexease
    #77
    Meg nem lattam - valszeg nem is fogom;D - ez a jatekot, de van kep ami alapbol elijeszt;)))
  • gyraph
    #76
    Ez egyertelmu...a warez haszna vitathatatlan, bar elvileg ezt kivaltando a DEMO, amivel ugye meg tobbnyire az a baj, hogy vagy kesik, vagy keves, vagy legrosszabb esetben el sem indul. De ami a legfontossabb, hogy valoban magyarorszagon kesnek mindig a jatekokkal. Addig 2X vegigtolom a Warez jatekot es ha tetszik meg is veszem... (bar osszessen eddig 16 jatekra kerdeztem azt meg, hogy mennyit fizetek).
    Insane...kedvet is kaptam hozza :), holnap az elso dolgom lesz leporolni.
  • gyraph
    #75
    Nekem mostanaban csak az MBWR tetszett igazan, bar igaz a menu es a legikozlekedes kicsit sok volt es a grafikai korites is kics muanyag izure sikeredett.
    Egyebkent a tobbi dologban is abszolut egyetertek veled, azt leszamitva, hogy a PS2-on ugyan tenyleg nem rossz a GT sorozat, de sajnos az autok fizikaja -hat hogy is mondjam, hogy ne bantsak meg senkit- eleg illuzio rombolo szerintem, talan nem is sokkal jobb, mint az NFSU-nak. Megis az a jatek az, amit mindig ugy hirdetnek, hogy:
    "The real driving simulator"
    :D -ugyan kerem...viccnek is rossz. A belső nezet pedig nekem is mindig hianyzik.
    A karacsonyfaegokbegabalyodo grafikaval megaldott NFSU-val pedig megis kénytelen voltam egy hetet vergodni, mert minden haverom jatszott vele neten es nincs is nagyon mostanaban mas, amit neten is lehetett nyomni, szoval beszaltam, de mar azt is dobtam.
    A Street Legal pedig pontossan azzal remisztett el, amit te is irtal.
    En konkretan az utobbi evek legjobb autos jatekanak az F1 2002-re epulo GT MOD-ot es Ferrari MOD-ot tartom...azokkal imadok jatszani, de a netes tamogatasa egyszeruen siralmas.
    Szoval jo lenne mar valami igazan jo autos game, ami ha nem is 100%-szim, de nagyon kozelit hozza es a tobbi kriteriumnak is nagyabol megfelel. Esetleg egy jo rally is rank ferne mar, mert a Rally Trophy ota egyszeruen csak fossal gurigazunk.
    Na mind1...a remeny hal meg utoljara. :)
  • Alexease
    #74
    Es mondja valaki, hogy nem "haznos" a warez;) En eddig azokat a jatekokat ami tetszett, es a mai napig hasznalom, a letoltes a teszt utan altalaban mindig megvettem, ha tudtam (pl. Insane., Screamer, GPL stb.).

    Es mi lenne, ha nem "tesztelhetnem"? Pl meg vennem ezt, aztan szivroham, szidkozodas, a kiado a keszitok fenyegetese, a kirakat megsemisitese, anyagi csod;)

    A mai igenytelen felhozatalban, luxus lenne kiadni tobb tizezer forinot szinte vakon jatekokra, csak kepek, hirek, igeretek, esetleg egy 80%-osnak titulalt Demo alapjan!

  • Alexease
    #73
    OFF
    Ez nagyon jo: "Tavaszi fáradtság, Nyári punnyadás, Ősszi levertség, Téli álom." Tipikus "emberi":)
    Az "embernek" minden evszakra, sot ha kell napszakra is van olyan magyarazata, hogy megindokolja, hogy miert is nem tudja azt megcsinalni rendesen, amit kellene;)
    ON
  • gyraph
    #72
    Orulok, hogy segithettem.
  • Alexease
    #71
    Sajnos manapsag, nem talaljak az aranykozeputat, egy jol jatszhato autos jatek fele.
    Vagy abszolut szimulatort (ami nekem tokeletes, de sokaknak nem), vagy egy abszolut agyatlan, 1 IQ-s, total arkad, a jozan esztol es izlestol teljesen elrugazkodo (NFS-U) dogot gyartamak.
    A MBWR jo lett vona, csak kicsit konzolos a menu, a hangulat, vagy pl. a Street Legal is nagyon jo lett volna, csak ott a felkesz, keszulo engine miatt ment el sokaknak a kedve tole.
    Bar szamomra mostanaban tokeletes a valsztek, boven kitolt idovel ami eddig autoszimulator van, sot jonnek a jobbnal- jobb MOD-ok is, de gondolom vannak, akik a konyedebb de azert ertelmesebb szorakozasra, autosjatekra vagynak. Azoknak lenne jo pl. ez Corvett vagy a Ford, ha normalisan meg lenne csinalva.

    PS2-on a GT orozat pl. ezert kaszal nagyott. Nem egy szimulator, de nem is egy arkad fostomlo, de meg is tomegeket mozgat meg, mert aki nem akar megkuzdeni az autoval igazan, meg is elvezetesen tud jatszani. Bar engem nem erdekel a program (GT sorozat), de elismerem, hogy okasan csinaljak. Bar azzal sosem fogok egyeterteni, hogy miert nincs belsonezet benne, ha mar rakoltik a Sony kissebb vagyonat?!?! Szerintem megerne a befektetes, meg tobb embert "megcsipnenek". Talan, meg en is elszorakoznek vele;))
  • Alexease
    #70
    THX! Megkimeltel egy letoltestol:)
  • gyraph
    #69
    Most volt idom, hogy kiprobaljam, bocs!

    Messzirol keruljetek el! Nincs belsonezet, nincs toresmodel, nincs fizika, de meg hangulat se. Egyszeruen rettenetes elmeny volt. A grafika -bar ez lenne a legkissebb gond- a 90-es evek veget idezi.
    Szoval remes. Bottal utottem le a vincsirol is, de mar igazabol nem idegesitem magam az ilyen fostubus probalkozasokon. Akinek a Ford Racing tetszett, az imadni fogja.
  • M@TriX
    #68
    . ;)
    Én is próbáltam már, hogy két kézzel 2 kocsit, néha egészen jó versenyt vívtam magammal igaz inkább az egyeneskben. ;)
  • Alexease
    #67
    A Merciben jo volt az osztott kepernyo:) Mentem egyet ugy, hogy egy kezzel a kormannyal+pedalok, a masik kezemmel gombokkal;DDD
  • M@TriX
    #66
    sztem ez lesz. ;)
    Én még a rendőrös részében bízok hátha... ;) Aztán nemsokára megtudjuk.
    Ha RiP és osztott képernyő lesz, akkor elrakom, márha nem lesz nagyon béna...
  • Alexease
    #65
    Meg mindig semmi info? :(
    Belsonezet es valami autoszeru mozgas - fizka, szimulacio - nelkul, nem akarom letolteni. ;) Nem azt mondom hogy szimulator legyen, de azert egy Merci szintet meg kellene utnie.
    Anelkul, 12 egy tucat stilus, csak mashogy hivjak, es mas formaju dobozokat tologat az ember.
  • Stranger
    #64
    Láttam a trailert, bár nem igazán tudom, hogy mit is gondoljak a játékról az alapján, ugyanis a képminőség gyenge, mindent felgyorsítva mutattak, az alapján meg nem lehetett eldönteni mennyire árkád. No de majd meglátjuk ha lejön.
  • Stranger
    #63
    Hát igen, eddig még csak neked van meg, de azért köszi.
  • M@TriX
    #62
    háátt mondasz valamit, de majd meglátjuk. ;)
    Aki kipróbálta majd a zsarukról is mondjon valamit...
  • M@TriX
    #61
    Azért majd rápillantok, gyűjteménybe jó lesz. Ford játék, Corvette játék. Amikor éppen ami kell. ;)
  • Alexease
    #59
    Ha masra nem, talan a modellek miatt jo lesz, talan ha ki lehet majd belole szedni, es be tenni valami normalis gamebe:))) Bar meg nem lattam, vagyis remenykedek;)))
  • hykao #58
    Belsőnézet van???
  • gyraph
    #57
    Fent vagyok a KOLI-n. Sima kabelnetem van, szoval velem nem jarsz tul jol, de betettem a megosztasba.
  • Stranger
    #56
    akkor is leszedem és végigjáccom már csak az autók miatt is
  • Stranger
    #55
  • Stranger
    #53
    tedd már fel dc-re lécci
  • gyraph
    #52
    Nekem mar leert az imidzs, de sajnos most nem tudom kiprobalni, csak ejfel utan. Akkor irok par sort.
  • gyraph
    #51
    OFF:
    En jatszottam a Taxi2-vel sokat. Nagyon hangulatos volt es jol hozta a film hangulatat. Arcade volt, de nem volt veszelyes, vagy legalabb is most igy emlekszem. Erdemes kiprobalni, bar a mai szemmel ki tudja. Ez igy nem tul hatarozott mi? :))) A lenyeg en szerettem azt a game-et.
    ON:
  • Stranger
    #50
    Na mondjon már valaki valamit akinek már megvan! Milyen lett?
  • hykao #49
    Ha nincs belsőnézet, le se töltöm.
    Az NFS U is emiatt maradt ki az életemből.

    OFF:
    Most juttot az eszembe: anno a Taxi2 nevű játékkal játszott valaki?
    A demót le lehetett tölteni a netről, volt belsőnézet, és egész jónak ígérkezett (a filmmel ellentétben) a demó alapján, de aztán azt hiszem végül csak Franciaországban jelent meg, így (én legalábbis) sehogy sem tudtam hozzájutni.
  • Alexease
    #48
    Ha valakinek sikerult beszereznie, valaszolhatna ezekre. THX.
    - Van-e belsonezet?
    - Fizika, szimulacio milyen? Hasonlitva is jo. NFS vagy MBWR stilusu? (Feljebb nem megyek, mert azt mar erosen ketlem:)))
    - Esetleg tores, visszajatszas, net?
  • gyraph
    #46
    Én privi ftp-ről cibálgatom lefelé, de bizti kint lesz nemsokára free warez-on is...